GO parking
 

 

ID: 657027

Švýcarský hvězdný trojlístek se slevovou kartou - do říše Ledové pany ***

Termín: 29.08. (St) - 02.09. (Ne) 2018

Délka pobytu: 5 dní, 2 noci

Doprava: Autobus / Více odjezdových míst

Strava: Snídaně

Cena: 6 690 Kč

  • Romantic
Poloha

Jungfrau (Panna) - Mönch (Mnich) - Eiger (Požírač) - vlaky a zubačky na Top of Europe (Jungfraujoch) - Kleine Scheidegg - Schynige Platte - Harder Kulm - First - Trümmelbachské vodopády - Grindenwald - Lauterbrunnen - vodopád Staubbach - Interlaken (Mezijezeří) - Brienzersee - Thunnersee - Bernské Alpy - Aletschský ledovec

Na lanovky a zubačky (vlaky) uvedené v programu obdržíte slevu 40 - 50 % z plného jízdného!  

Program

1. den: odjezd v  podvečerních hodinách z ČR.  

2. den: ráno příjezd do Grindelwaldu, procházka starým rétorománským městečkem pod slavným trojlístkem Jungfrau, Mönch a Eiger, výjezd lanovkou na First (2.168 m.n.m.), kde se otevře úchvatný výhled na severní stěnu Eigeru (Požírače)  a další čtyřtisícovky, zdatnější mají možnost procházky k jezírku Bachalpsee (2 h, pevné boty), nebo procházka po neuvěřitelných závěsných chodnících First Cliff Walk s překrásnými výhledy.

Odpoledne výjezd z Interlakenu zubačkou z roku 1908 na Harder Kulm, krásné výhledy na Bernské Alpy a jezera Brienzersee a Thunnersee,  po sjezdu odjezd na ubytování, večeře pro zájemce. 

3. den: po snídani, celodenní výlet do říše pod Jungfrau (Pannu). Ze stanice Grindelwald - Grund vyjedeme zubačkou do romantické stanice Kleine Scheidegg přímo pod Jungfrau a severní stěnu Eigeru, zde přesedneme do slavné zubačky na TOP OF EUROPE, na středu Evropy, která již více jak sto let vede na nejvýše položené nádraží v Evropě, pojedeme severní stěnou Eigeru, zastavíme na vyhlídkách na ledové pole ve stěně Eigeru a vyzubatíme se až do výšky 3.454 m.n.m.  do sedla Jungfraujoch. 

Vyjdeme si na vyhlídky, do observatoře Sphinx (3571 m.n.m.) či do ledového paláce. Projdeme se i na Aletschský ledovec (UNESCO), nejdelší alpský ledovec. Dolů sjedeme navečer do kouzelného údolí 72 vodopádů, do Lauterbrunnenu, přes slavný Wengen. Podíváme se na 10 skalních ledovcových vodopádů Trümmelbach i na nejvyšší alpský volně padající vodopád Staubbach. Návrat na ubytování, ev. večeře. 

4. den: po snídani vyklidíme pokoje, dopoledne návštěva slavného Interlakenu (Mezijezeří), města ležícího pod čtyřtisícovkami a mezi jezery Brienzersee a Thunnersee. Vyjedeme poslední, skvostem této oblasti - z Wilderswilu na Schynige Plate, dráhou, která sem vede již od roku 1893,  na úchvatné panorama, celého hvězdného trojlístku, zde se rozloučíme s Bernskými Alpami a jejich ledovci. Na vrcholu je v dosahu nostalgické muzeum medvídků Teddy Bear a alpská zahrádka, lze obejít vrcholovou pohodovou okružní cestou.  Navečer odjezd zpět do ČR. 

5. den:  návrat v ranních hodinách.

Na lanovky a zubačky (vlaky) uvedené v programu obdržíte slevu 40 - 50 % z plného jízdného!  Všechny vlaky a zubačky je nutné rezervovat, závazně uveďte ve smlouvě, které budete absolvovat, platba proběhne v CHF na místě. 

Ubytování

2 x ubytování v hotelu *** Interlaken - 2 lůžkové pokoje s příslušenstvím a možností přistýlky - KVĚTEN. 

2 x ubytování v hotelu ** Innertkirchen - 2 lůžkové pokoje s příslušenstvím a možností 1 - 2 přistýlky - SRPEN. 

Stravování

2x snídani (bufetové stoly) s možností dokoupení večeří.

Cena zahrnuje

dopravu klim. busem, vjezdy, parkovné, 2 x ubytování v hotelu -  2 lůžkové pokoje s příslušenstvím a možností přistýlky, 2x snídani (bufetové stoly), průvodce (v plánu je Lenka Čížová), pojištění CK proti úpadku. 

Cena nezahrnuje

vstupy a lanovky, zubačky a vlaky (cca 190 CHF / po slevě), pojištění LV. 

Fakultativní příplatek: 2 x večeře, 1 lůžkový pokoj (Interlaken - květen:1400 Kč / 2 noci, Innertkirchen - srpen: 800 Kč  / 2 noci). 

Pojištění LV a storna (290 Kč dospělý, 145 Kč dítě do 15 let a 870 Kč senior nad 70 let).

Doprava

autobusová.

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Litomyšl,  Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady OMV, Praha, Plzeň.

Svoz + 200 Kč - Lanškroun, Svitavy, Vamberk, Chrudim, Choceň, Letohrad. 

Skupiny nad 8 osob příplatky neplatí a odjezdová místa lze přizpůsobit. 

 

Náš názor

Jedinečná šance jak se za rozumnou cenu podívat do překrásné říše Hvězdného trojlístku. Jedny z nejkrásnějších existujících výhledů.

 

 

29.08. (St) - 02.09. (Ne) 2018 - 5 dní, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2 lůžkový pokoj s možností přistýlky ** Innertkirchen
Snídaně
Autobus/Více odjezdových míst
-6 690 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŠvýcarsko
MístoInterlaken, Lauterbrunnen, Grindenwald
HotelŠvýcarský hvězdný trojlístek se slevovou kartou - do říše Ledové pany
2 lůžkový pokoj s možností přistýlky ** Innertkirchen
Termín30.08.2018 - 01.09.2018 - s dopravou 29.08.2018 - 02.09.2018
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...