GO parking
 

 

ID: 639514

Sheraton Sharjah Beach Resort & Spa *****

Termín: 09.01. (So) - 16.01. (So) 2021

Délka pobytu: 8 dní, 6 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 20 690 Kč

  • Golf
  • WiFi
  • Vzdálenost od moře - Do 50 m
    Do 50 m
Poloha
Jedná se o nejnovější a nejrozsáhlejší plážový resort v Sharjahu, byl otevřen teprve v roce 2015. Hotel Sheraton Sharjah Beach Resort & Spa se nachází pouhých 10 minut od centra Sharjahu s bohatou kulturou a kousek od Ajmanu. Letiště v Dubaji je vzdáleno cca 30 minut jízdy od resortu. Hotel zařizuje shuttle do centra Dubaje a Sharjahu - zdarma. Vybavení: Recepce, restaurace, bar, posilovna, soukromá pláž, bazény, dětský club, konferenční místnosti, lobby, směnárna, žehlení, prádelna, úschovna zavazadel, Wi-Fi připojení. Ubytování: Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, WiFi, telefonem, klimatizací, setem pro přípravu kávy nebo čaje, krásným výhledem na moře nebo na město. Některé pokoje jsou s balkonem (za příplatek). Stravování: Snídaně, za příplatek polopenze, plná penze či all inclusive. Hotel nenabízí žádné alkoholické nápoje! láž: Soukromá u hotelu. Sport a zábava: Plavání, koupání, výlety, fitness, lázně.   U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Vybavení
Recepce, restaurace, bar, posilovna, soukromá pláž, bazény, dětský club, konferenční místnosti, lobby, směnárna, žehlení, prádelna, úschovna zavazadel, Wi-Fi připojení. Ubytování: Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, WiFi, telefonem, klimatizací, setem pro přípravu kávy nebo čaje, krásným výhledem na moře nebo na město. Některé pokoje jsou s balkonem (za příplatek). Stravování: Snídaně, za příplatek polopenze, plná penze či all inclusive. Hotel nenabízí žádné alkoholické nápoje! Pláž: Soukromá u hotelu. Sport a zábava: Plavání, koupání, výlety, fitness, lázně.   U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Ubytování
Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, WiFi, telefonem, klimatizací, setem pro přípravu kávy nebo čaje, krásným výhledem na moře nebo na město. Některé pokoje jsou s balkonem (za příplatek). Stravování: Snídaně, za příplatek polopenze, plná penze či all inclusive. Hotel nenabízí žádné alkoholické nápoje! Pláž: Soukromá u hotelu. Sport a zábava: Plavání, koupání, výlety, fitness, lázně.   U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Stravování
Snídaně, za příplatek polopenze, plná penze či all inclusive. Hotel nenabízí žádné alkoholické nápoje! Pláž: Soukromá u hotelu. Sport a zábava: Plavání, koupání, výlety, fitness, lázně.   U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Pláž
Soukromá u hotelu. Sport a zábava: Plavání, koupání, výlety, fitness, lázně.   U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Sport a zábava
Plavání, koupání, výlety, fitness, lázně.   U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Popis zajezdu
Program zájezdu:

1. Den příjezd na letiště cca 2 hodiny před plánovaným odletem, odbavení let na trase do Dubaje. Přílet transfer do hotelu, ubytování, volný program

2.den - předposlední den, pobyt v Emirátech, volný program, koupání, výlety.

Poslední den. snídaně, volný program, transfer na letiště, odbavení let na trase do Prahy (Vídně), přílet

Program zájezdu se může drobně změnit v závislosti na letovém řádu leteckých společností.
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku do Emirátů, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- česky mluvící delegát, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
05.12. (So) - 10.12. (Čt) 2020 - 6 dní, 5 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Vídeň
-25 090 Kč
Vybrat termín
05.12. (So) - 13.12. (Ne) 2020 - 9 dní, 8 nocí
Dospělá osoba další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Vídeň
-30 790 Kč
Vybrat termín
05.12. (So) - 18.12. (Pá) 2020 - 14 dní, 13 nocí
Dospělá osoba další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Vídeň
-37 690 Kč
Vybrat termín
06.12. (Ne) - 11.12. (Pá) 2020 - 6 dní, 5 nocí
Dospělá osoba další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Vídeň
-25 090 Kč
Vybrat termín
06.12. (Ne) - 13.12. (Ne) 2020 - 8 dní, 6 nocí
Dospělá osoba další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Praha
-23 590 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSpojené arabské emiráty
MístoSharjah
HotelSheraton Sharjah Beach Resort & Spa
Dospělá osoba
Termín09.01.2021 - 15.01.2021 - s dopravou 09.01.2021 - 16.01.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Cestovní kancelář Touroperator a.s. IČO: 24830968
Vytvářím objednávku...