GO parking
 

 

ID: 880827

Nejkrásnější místa slovenských hor ***

Termín: 12.08. (St) - 16.08. (Ne) 2020

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Autobus / Více odjezdových míst

Strava: Snídaně

Cena: 6 590 Kč

Poloha

JÁNOŠÍKOVY DIERY - TĚRCHOVÁ - VLKOLÍNEC (UNESCO) – LÁZNĚ BEŠEŇOVÁ – LIPTOVSKÁ MARA – SPIŠSKÝ HRAD (UNESCO) – LEVOČA (UNESCO) – DEMÄNOVSKÁ JESKYNĚ – ŠTRBSKÉ PLESO – SALAŠ KRAJINKA – ORAVSKÝ PODZAMOK - ORAVSKÝ HRAD
Pobyt ve wellness penzionu s výlety do Malé a Velké Fatry, Nízkých a Vysokých Tater.

Program

1. den: Ráno odjezd z ČR, Česká Třebová okolo 7 hodiny ranní. První den zamíříme do Malé Fatry a navštívíme Těrchovou, rodiště "zbojnického vůdce horních chlapců", Juraje Jánošíka. Pak se vydáme po známé trase Jánošíkových dier, kde se nachází okolo 20 menších vodopádů, nad kterými vedou železné lávky a žebříky. Procházka kolem Bieleho potoka zabere 4 hodiny a její náročnost si každý přizpůsobí svým možnostem. Navečer ubytování v penzionu, možnost koupání či wellness, večeře. 

2. den: Snídaně, výlet do blízkého okolí - region Orava a Liptov -  z obce Oravský Podzámok vyrazíme na Oravský hrad (8 €), velkolepý hradní komplex ze 13. století na 112 m vysoké skále. Pak si odpočineme v termálních lázních Bešeňová (24 €/3 hod), kde využijeme možnosti koupání, wellness nebo tobogány.  Návrat do penzionu, večeře.  

3. den: Po snídani opět vyjedeme na výlet, tento den zavítáme do Demänovské ledové jeskyně v Nízkých Tatrách (7 €). Ledová výplň vznikala v jeskyni za posledních 500 let a v kombinaci se sintrovou výzdobou vytváří mimořádně atraktivní prohlídkovou trasu. Odtud se pak vydáme do Vysokých Tater ke Štrbskému Plesu a lanovkou (15 €) ke krásným výhledům na Vysoké Tatry, návrat na večeři.

4. den: Snídaně, během celodenního výletu navštívíme známý a impozantní Spišský hrad (UNESCO) (8 €), který se s celkovou rozlohou 4 ha řadí mezi největší hrady v Evropě. Cestou do Levočy se zastavíme na kolibě Spišská salaš, kde ochutnáme halušky nebo jiná tradiční jídla slovenské kuchyně. Poté nás čeká historické město Levoča (UNESCO) se starobylými hradbami a bazilikou sv. Jakuba (3 €) s nejvyšším dřevěným oltářem na světě od Mistra Pavla z Levoče, Podvečerní čas si užijeme na lodi na vodní nádrži Liptovská Mara, která leží obklopena slovenskými horami, návrat na večeři. 

5. den: Po snídani vyklidíme pokoje, a navštívíme salaš Krajinka, kde se podíváme zblízka na původní život na salaši a zpravování ovčího mléka tradičním způsobem. Můžeme si také zakoupit výrobky z ovčího sýru. Na závěr vyrazíme na malou tůru na Vlkolínec (UNESCO) (2 €), živý skanzen ve Velké Fatře s dodnes obývanými domky pastevců a dřevorubců. Odjezd do ČR, návrat ve večerních hodinách, Česká Třebová okolo 20 hodiny.

Ubytování

- 4x ubytování ve 2–4 lůžkovém pokoji s příslušenstvím v ***penzionu

Je zajištěno ve wellness penzionu Rosnička Kraľovany, nacházejícím se mezi pohořími Malá Fatra, Velká Fatra, na soutoku řek Orava a Váh a na křižovatce regionů Liptov, Turiec a Orava.

Ubytování v pokojích s vlastním příslušenstvím a možnostmi až 2 přistýlek (k dispozici máme i apartmán pro 5 - 7 osob). Bezdrátové připojení wifi je v celém areálu. V zahradě je k dispozici koupací bio jezírko, grilovací a opékací posezení (hosté si mohou individuálně grilovat), lezecká stěna, ping-pong, lehátka na opalování, dětské hřiště. Penzion má vlastní wellness s teplým bazénem 35 °C, finskou saunu nebo fitness (otevřené 8. - 21 hod). V okolí penzionu je pouze obchod se základními potravinami a benzínka. Restaurace cca 3 km, pizzeria 5 km. 

Stravování

4x snídaně (formou bufetového stolu)
Za příplatek večeře (4x dvouchodová večeře - 800 Kč, výběr ze 2 jídel den dopředu).

Cena zahrnuje

- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného;
- všechny autobusové výlety uvedené v programu;
- 4x ubytování ve 2–4 lůžkovém pokoji s příslušenstvím v ***penzionu;
- 4x snídani (formou bufetového stolu);
- vstupy do wellness včetně použití lehátek;
- pobytové taxy
- služby průvodce;
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- pojištění léčebných výloh a storna Allianz pojišťovny a. s. (290 Kč dospělý, 145 Kč dítě do 15 let, 580 Kč senior nad 70 let);
- příplatek za jednolůžkový pokoj: 1600 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit);
- vstupné

- večeře (4x dvouchodová večeře - 800 Kč, výběr ze 2 jídel den dopředu).

Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení.

Doprava

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Litomyšl, Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Svitavy, Letovice, Brno.

+ 300 Kč: Pardubice, Hradec Králové, Holice, Chrudim, Letohrad, Žamberk, Vamberk, Třebechovice, Rychnov nad Kněžnou, Choceň.

Praha, Kolín, Pardubice: na zájemce z těchto měst počkáme po dohodě u konkrétního vlaku (nyní EC 273 Metropolitan - lze měnit dle aktuálního jízdního řádu)  u nádraží v Č. Třebové.   

Pro uzavřené skupiny, nebo při plném obsazení svozového vozidla (4 či 8 osobami na jedné smlouvě) cena dle dohody.

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

Další informace

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

Zájezd pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář Čile s. r. o., IČ: 06563431.

12.08. (St) - 16.08. (Ne) 2020 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Snídaně
Autobus/Více odjezdových míst
-6 590 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovenská republika
MístoKraľovany
HotelNejkrásnější místa slovenských hor
Cena za osobu
Termín12.08.2020 - 16.08.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...