GO parking
 

 

ID: 881312

Malokarpatskou vinnou cestou ****

Termín: 09.10. (Pá) - 11.10. (Ne) 2020

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Autobus / Více odjezdových míst

Strava: Snídaně

Cena: 3 990 Kč

Poloha

LEDNICKO – VALTICKÝ AREÁL – SALON ČESKÝCH VÍN – MALOKARPATSKÁ VINNÁ CESTA – VINAŘSTVÍ SVÄTÝ JUR – PEZINOK – MODRÁ – ČERVENÝ KAMEŇ – VÝROBNA MAJOLIKY – VINAŘSTVÍ DOLANY – TRADIČNÍ KACHNA S LOKŠI – BRATISLAVA – PROJÍŽĎKA LODÍ – SALON SLOVENSKÝCH VÍN – MOŽNOST ZAKOUPENÍ VÍN
NOVINKA

Třídenní vinařský zájezd, který nás provede dvěma vinařskými oblastmi s důrazem na Malokarpatskou vinařskou oblast. Podíváme se na zajímavá místa v navštívených regionech, dozvíme, co jsme nevěděli o vinařských tradicích a ochutnáme to nejlepší z navštívených vinařství. Možnost nákupu kvalitních vín.

Program

1. den: Odjezd v ranních hodinách (Č. Třebová okolo 8 hodiny). Projedeme moravskou vinařskou oblastí Pálava do Lednicko-valtického areálu, který nabízí řadu památek, které zde zanechal slavný rod Lichtenštejnů. Seznámíme se se zámky v Lednici (200 Kč) a Valticích a dalšími památkami v nádherně upraveném parku (UNESCO). Navštívíme sklepní prostory Valtického zámku s expozicí Salónu vín České republiky, kde je shromážděno nejlepších sto vín oceněných v národních soutěži (degustace 160 Kč). Po ubytování v Malokarpatském regionu zavítáme do soukromého vinařství v městečku Svätý Jur, které produkuje evropsky oceňovaná vína. Degustace s výkladem majitele a občerstvením proběhne ve 400 let starých sklepních prostorách patřících ke klášteru piaristů (15 euro). Možnost zakoupení vín. 

2. den: Snídaně, tento den projedeme Malokarpatskou vinnou cestu se zastávkami v malebných vinařských městečkách Svätý Jur, Pezinok a Modrá. Navštívíme hrad Červený Kameň (7 euro), který po století vlastnil významný rod Pálffyovců. Zavítáme také do výroby tradiční lidové majoliky (3 euro) s možností nákupu a výroby vlastního hrníčku. Cestu zakončíme návštěvou vinařství v Dolanech, kde nás čeká prohlídka vinic, návštěva starého mlýna ze 17. století a degustace vín (28 euro) z tohoto vinařství s bohatou tradiční večeří (pečená kachna a domácí lokše, neomezená konzumace vína). Specialitou vinařství je mešní víno, které se zde připravuje s povolením želivského opata. Možnost zakoupení vín.

3. den: Snídaně, dopoledne si prohlédneme historické centrum Bratislavy (dóm sv. Martina, Michalská brána, Stará radnice, prezidentský palác) a seznámíme se s kolekcí Národního salónu vín Slovenské republiky v historickém sklepení Apponyiho paláce (pro zájemce degustace 9 euro nebo jenom prohlídka). Volný čas v Bratislavě lze využít k nákupům nebo návštěvě známé vyhlídkové věže UFO (8 euro). Zájemci se mohou zúčastnit vyhlídkové plavby po Dunaji (7 euro). Návrat do ČR ve večerních hodinách. Č. Třebová okolo 19 hodiny. 

Ubytování

- 2x ubytování ve 2 lůžkovém pokoji s možností přistýlky ve ****hotelu

Stravování

- 2x snídaně 

Cena zahrnuje

- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného;
- 2x ubytování ve 2 lůžkovém pokoji s možností přistýlky se snídaní ve ****hotelu
- pobytové taxy;
- služby průvodce;
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- pojištění léčebných výloh a storna Allianz pojišťovny, a. s. (182 Kč dospělý,  91 Kč dítě do 15 let, 364 Kč senior nad 70 let);
- příplatek za jednolůžkový pokoj 1 500 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit);
- vstupné

Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení.

Doprava

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Litomyšl, Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Svitavy, Letovice, Brno, Břeclav.

+ 300 Kč: Pardubice, Hradec Králové, Holice, Chrudim, Letohrad, Žamberk, Vamberk, Třebechovice, Rychnov nad Kněžnou, Choceň.

Praha, Kolín, Pardubice: na zájemce z těchto měst počkáme po dohodě u konkrétního vlaku (nyní EC 273 Metropolitan - lze měnit dle aktuálního jízdního řádu)  u nádraží v Č. Třebové. 

Pro uzavřené skupiny, nebo při plném obsazení svozového vozidla (4 či 8 osobami na jedné smlouvě) cena dle dohody.

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

Další informace

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

Zájezd pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář Čile s. r. o., IČ: 06563431.

09.10. (Pá) - 11.10. (Ne) 2020 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Snídaně
Autobus/Více odjezdových míst
-3 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovenská republika
MístoBratislava
HotelMalokarpatskou vinnou cestou
Cena za osobu
Termín09.10.2020 - 11.10.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...