GO parking
 

 

ID: 592352

Za krásami rozkvetlých Alp - Silvretta - POBYTOVÝ S VÝLETY ****

Termín: 01.07. (Po) - 07.07. (Ne) 2019

Délka pobytu: 7 dní, 4 noci

Doprava: Autobus / Více odjezdových míst

Strava: Polopenze

Cena: 9 490 Kč

  • Romantic
  • Wellness
Poloha

Květinový ostrov Mainau – Kostnice – Bodamské jezero – Lichtenštejnsko – Vaduz – Innsbruck – Vorarlbersko – Montafon – Lünersee – vysokohorská silnice Silvretta – Piz Buin – sedlo Bielerhöhe - Schesaplana – Galtür – Ischgl – Silvretta Stausee – Rätikon – Appenzell – Säntis – Ebenalp – Wildkirchli-Äscher – Inntal - Bludenz

Čtyři země během šesti dnů: Švýcarsko – Rakousko – Lichtenštejnsko – Německo

Pohodový pobyt s výlety.

Luxusní hotel s wellness a výbornou kuchyní

Pro milovníky veteránů - Silvretta Classic Oldtimer Rallye Montafon 2019

Program

1. den:  Odjezd v pozdních večerních hodinách (Česká Třebová okolo 20.00) směrem Praha, Mnichov, Bregenz.

2. den: Časně ráno příjezd na trojmezí tří zemí (Švýcarsko, Německo, Rakousko) k jednomu z největších předalpských jezer  Bodamskému jezeru, návštěva květinového ostrova Mainau, v době květu růží a mučenek, návštěva rozária, pavilonu motýlů a překrásných jezerních zahrad.

Přejezd do Kostnice, krásného starého města na břehu jezera i pamětního místa, kde byl upálen mistr Jan Hus a jeho přítel Jeroným Pražský. Procházka starým městem, na nábřeží i k Husovu kameni.

Odjezd na ubytování do hotelu do městečka Gortipohl přímo na úpatí vysokohorské silnice Silvretta-Hochalpenstraße v kouzelném údolí Montafon, večeře.

3. den: Po snídani výlet do sousedního údolí Brandnertal, odkud vyjedeme lanovkou k jezeru Lünersee (1 970 m n. m.) v úchvatné horské krajině pod majestátní ledovcový masiv Schesaplana (2965 m n. m.) na hranicích se Švýcarskem a Lichtenštejnskem. Nabízí se pohodová (2 hod. dlouhá) procházka přes rozkvetlé louky a potoky kolem jezera s výhledy na pohoří Rätikon, návštěva čokoládovny Milka Lädele v Bludenzu, kde lze výhodně nakoupit čokoládu ze široké nabídky tovární prodejny. Odpoledne návrat do hotelu, večeře.

4. den: Po snídani výlet do švýcarského Appenzellu a do Lichtenštejnska. Dopoledne vyjedeme lanovkou na vrch Ebenalp, odkud se budeme kochat překrásnými výhledy na jedinečně zvrásněný Säntis (2 505 m n. m.). Procházka ke slavnému hostinci Wildkirchli-Äscher, který je schovaný pod skálou a na ni nalepený. Navštívíme i prehistorickou jeskyni a obydlí poustevníka. Cestou zpět zastavíme ve Vaduzu, v hlavním městě Lichtenštejnského knížectví, zájemci vyšplhají až ke knížecímu hradu, ostatní se projdou po městě. Návrat na ubytování na večeři.

V tento den by měli začít kolem hotelu jezdit desítky naleštěných veteránů (včetně klenotů značky ŠKODA) v rámci Silvretta Classic Oldtimer Rallye Montafon 2019.  Tři dny budou dle programu rallye projíždět kolem hotelu na start či dojíždět do cíle v konci údolí v Partenenu či Gortipohlu .

5. den: Volný den určený k turistice po blízkém okolí hotelu, který leží v překrásném údolí Montafon. Čas lze využít i ke koupání v oblíbených místních letních lázních, případně k relaxaci v hotelovém wellness či sledování veteránů (v závislosti na programu rallye).

V případě zájmu je možné ráno zorganizovat vyjížďku s procházkou na alpský Alm, kde lze za příplatek uspořádat v čase oběda grilování (9 €). Zpravidla se jedná o příjemnou akci uvolněnou atmosférou ve zcela nedotčené přírodě přísně chráněné oblasti, plné motýlů a pasoucích se stád. Večeře.

6. den: Ráno vyklizení pokojů. Poté vystoupáme vysokohorskou panoramatickou silnicí Silvretta-Hochalpenstraße k přehradnímu jezeru Silvretta-Stausee, které si turisté obejdou. Ostatní budou obdivovat gigantickou přehradu a užívat si nádherných výhledů, např. na Piz Buin (3 312 m n. m.) v sedle Bielerhöhe, a loučit se s překrásnou nedotčenou horskou skupinou Silvrettagruppe.

Přes letoviska Ischgl a Galtür sjedeme do mohutného údolí Inntal a odpoledne navštívíme jedno z nekrásnějších alpských měst Innsbruck, s „nejkrásnějším náměstím na světě“ se zlatou stříškou, na pozadí s masívem Nordkette. Procházka města s průvodcem, večer krátké volno ve městě a odjezd zpět do ČR.

7. den: Návrat do ČR v nočních až časných ranních hodinách (Česká Třebová okolo 4.00), další dle trasy.

Ubytování

4x ubytování ve **** hotelu v alpském městečku Gortipohl v údolí Montafon

Stravování

4x snídaně (formou bufetového stolu), 3x večeře (výborná kuchyně, převážně čtyřchodové menu včetně salátového bufet), 1x tradiční místní večeře,

Cena zahrnuje

- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně uvedených výletů, vjezdů a parkovného; 

- 4x ubytování ve **** hotelu v alpském městečku Gortipohl v údolí Montafon;

- 4x snídani (formou bohatého snídaňového bufetu);

- 3x večeři (výborná kuchyně, převážně čtyřchodové menu včetně salátového bufet);

- 1x tradiční místní večeři;

- výlety uvedené v programu:

- využití hotelové relaxační zóny (sauny, páry, venkovní bazén);

- služby průvodce;

- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- pojištění léčebných výloh a storna Allianz pojišťovny a. s. (290 Kč dospělý, 145 Kč dítě do 15 let, 580 Kč senior nad 70 let;

- pobytové taxy (2  €/os./noc, nutno platit na místě);

- příplatek za jednolůžkový pokoj 1 500 Kč, (při včasném přihlášení lze doobsadit);

- vstupné a lanovky (asi 40 € + 25 CHF).

Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení.

Doprava

Zájezdovým autobusem s WC a klimatizací

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady (OMV), Praha, Plzeň;

+ 200 Kč/os.: Lanškroun, Svitavy, Choceň, Chrudim, Jaroměř, Žamberk, Letohrad, Vamberk, Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, Třebechovice.
+ 400 Kč/os.: Náchod, Česká Skalice, Nové Město nad Metují, Opočno, Dobruška, Červený Kostelec, Trutnov, Dvůr Králové nad Labem, Havlíčkův Brod, Moravská Třebová, Hlinsko, Polička, Rychnov nad Kněžnou, Chlumec nad Cidlinou, Přelouč.
 

Pro uzavřené skupiny, nebo při plném obsazení svozového vozidla (4 či 8 osobami na jedné smlouvě) cena dle dohody. 

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

Další infomace

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

Zájezd pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář Čile s. r. o., IČ: 06563431.

 
Náš názor

Pobyt v luxusním hotelu s wellness v kombinaci s výbornou stravou a krásnou přírodou je ideální dovolenou pro každého kdo miluje hory a ponávání. Navíc v době, kdy je nejvíce skalniček v květu a v ČR jsou státní svátky. 

01.07. (Po) - 07.07. (Ne) 2019 - 7 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2 - 4 lůžkový pokoj
Polopenze
Autobus/Více odjezdových míst
-5%First minute9 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoMontafon
HotelZa krásami rozkvetlých Alp - Silvretta - POBYTOVÝ S VÝLETY
2 - 4 lůžkový pokoj
Termín02.07.2019 - 06.07.2019 - s dopravou 01.07.2019 - 07.07.2019
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...