GO parking
 

 

ID: 958556

Innsbruck - perla Alp s kartou ***

Termín: 01.09. (St) - 05.09. (Ne) 2021

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 6 390 Kč

Popis zajezdu
Birgitz PolohaKUFSTEIN - RATTENBERG - INNSBRUCK - KRISTALLWELTEN SWAROVSKI - SLÉVÁRNA ZVONŮ GRASSMAYR - ALPENZOO - MASÍV NORDKETTE - SKOKANSKÉ MŮSTKY BERGISEL - HOFBURG - PANORAMA - AXAMER LIZUM - OLYMPIJSKÁ TRAŤVšechny vstupy a lanovky jsou již v ceně zájezdu.  Ubytování2x ubytování ve ***penzionu ve 2 lůžkových pokojích s příslušenstvím s možností přistýlky
Program

1. den

Odjezd v pozdních nočních hodinách směr Praha, Rozvadov, Mnichov (Č. Třebová okolo 23. hodiny, další dle trasy). 


2. den

Ráno příjezd do Inntalu, mohutného údolí které tvaroval Inn. Zastávka v Kufsteinu, hraničním městě, které dalo světu šicí stroj. Dominuje mu mohutná hraniční pevnost.

Přejezd do Innsbrucku, procházka města s průvodcem - Hofburg, zlatá stříška Goldenes Dachl, nejkrásnější náměstí světa i majestátní nábřeží Innu. Vyzvednutí Innsbruck card, které platí 48 hodin.

Vyrazíme do slévárny zvonů Grassmayr, v této rodinné firmě se lijí zvony již celá staletí, poodhalíme tajemství výroby nejznámějších zvonů.

Po té výjezd na Berg Isel kde navštívíme Panoramu, muzeum ve kterém je mohutné plátno živě zobrazující bitvu která se odehrála na tomto místě v 19. století. Vyjedeme zubačkou na skokanské můstky Berg Isel. Shora se nám naskytnou velkolepé výhledy na skokanský areál, Brenner, Innsbruck i masív Nordkette naproti.

Odjezd na ubytování do malebné alpské vesnice Birgitz bei Innsbruck. 


3. den

Po snídani odjedeme do Innsbrucku, výjezd pozemní lanovkou od britské architektky Zahy Hadid na Hungerburg, 288 metrů nad Innsbruck. Toto dílo vedoucí z centra Innsbrucku částečně tunelem, po povrchu i přes most nás vyveze do masívu Nordkette. Unikátní stanice dráhy jsou inspirovány ledovcem. Individuálně lze pokračovat vysoko do masívu Nordkette lanovkou na vrchol Seegrube  či vystoupit až na Hafelekar (2 334 m n.m.) cestou zpět lze navštívit Alpskou ZOO. Po sjezdu do Innsbrucku individuální volno k návštěvě památek a museí v centru města: vyhlídková radniční věž, areál Hofkirche s majestátní hrobkou Maxmiliána I. i stříbrnou kaplí, Hofburg, zlatá stříška Goldenes Dachl, a další musea. Čas na večeři ve městě, odjezd zpět na ubytování.  


4. den

Po snídani vystěhování z hotelu, výjezd do olympijské vesnice Axamer Lizum, postavené pro OH v roce 1964. Kolejovou lanovkou vyjedeme vysoko na Hoadl (2 334 m n.m.), pro krásné výhledy.

Po sjezdu zpět vyrazíme do Wattensu, kde nás čeká návštěva křišťálového světa Swarovski. Hlavou alpského obra vejdeme do zářivé říše křišťálu a dozvíme se jak se vyráběl a vyrábí nejslavnější světový křišťál, projdeme moderní museum i zahrady.

Cestou zpět se zastavíme ve sklářském městě 2 hradů, v Rattenbergu

Návrat zpět do ČR v pozdních večerních hodinách, Praha před půlnocí.


5. den

Dojezd do Č. Třebové okolo 2. hodiny ranní dalšího dne. 

Program je orientační a může být upraven průvodcem dle dané situace (počasí atd.). Za změny v rozsahu Innsbruckcard CK nenese odpovědnost. 

Cena zahrnuje
dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného; 2x ubytování ve ***penzionu ve 2 lůžkových pokojích s příslušenstvím s možností přistýlky; 2x snídani (formou bufetu); služby průvodce; Innsbruckcard 48 hodin; pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna Allianz pojišťovny a. s. (350 Kč dospělý, 175 Kč dítě do 15 let, 700 Kč senior nad 70 let); pobytové taxy (asi 2 €/os./noc, nutno platit na místě); příplatek za jednolůžkový pokoj 2 500 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit).
Odjezdy
Česká Třebová
Hradec Králové - základní trasa
Pardubice - základní trasa
Praha - základní trasa
Vysoké Mýto - základní trasa
Chrudim - základní trasa
Ústí nad Orlicí
Žamberk + příplatek 300 Kč
Holice
Rozvadov - základní trasa
Kostelec n. O. + příplatek 300 Kč
Plzeň - základní trasa
Svitavy + příplatek 300Kč
Choceň + příplatek 300Kč
Beroun - základní trasa
Lanškroun + příplatek 300Kč
Letohrad + příplatek 300 Kč
Poděbrady OMV - základní trasa
Třebechovice p. O. + příplatek 300 Kč
Týniště n. O. + příplatek 300 Kč
Vamberk + příplatek 300Kč
Poznamka
sleva FM
01.09. (St) - 05.09. (Ne) 2021 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Pokoj 1+0 - Cena za lůžko další typy pokojů
Snídaně
Autobus
-6 390 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoInnsbruck
HotelInnsbruck - perla Alp s kartou
Pokoj 1+0 - Cena za lůžko
Termín01.09.2021 - 05.09.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...