GO parking
 

 

ID: 880666

Innsbruck - perla Alp s kartou ***

Termín: 03.09. (Čt) - 06.09. (Ne) 2020

Délka pobytu: 4 dny, 2 noci

Doprava: Autobus / Více odjezdových míst

Strava: Snídaně

Cena: 6 190 Kč

Poloha

KUFSTEIN - RATTENBERG - INNSBRUCK - KRISTALLWELTEN SWAROVSKI - SLÉVÁRNA ZVONŮ GRASSMAYR - ALPENZOO - MASÍV NORDKETTE - SKOKANSKÉ MŮSTKY BERGISEL - HOFBURG - PANORAMA - AXAMER LIZUM - OLYMPIJSKÁ TRAŤ

Všechny vstupy a lanovky jsou již v ceně zájezdu.  

Program

1. den: odjezd v pozdních nočních hodinách směr Praha, Rozvadov, Mnichov (Č. Třebová okolo 23 hodiny, další dle trasy). 

2. den:  ráno příjezd do Inntalu, mohutného údolí které tvaroval Inn. Zastávka v Kufsteinu, hraničním městě, které dalo světu šicí stroj. Dominuje mu mohutná hraniční pevnost. Přejezd do Innsbrucku, procházka města s průvodcem - Hofburg, zlatá stříška Goldenes Dachl, nejkrásnější náměstí světa i majestátní nábřeží Innu. Vyzvednutí Innsbruck card, které platí 48hodin. Vyrazíme do slévárny zvonů Grassmayr, v této rodinné firmě se lijí zvony již celá staletí, poodhalíme tajemství výroby nejznámějších zvonů. Po té výjezd na Berg Isel kde navštívíme Panoramu, muzeum ve kterém je mohutné plátno živě zobrazující bitvu která se odehrála na tomto místě v 19. století. Vyjedeme zubačkou na skokanské můstky Berg Isel. Shora se nám naskytnou velkolepé výhledy na skokanský areál, Brenner, Innsbruck i masív Nordkette naproti. Odjezd na ubytování do malebné alpské vesnice Birgitz bei Innsbruck. 

3. den: po snídani odjedeme do Innsbrucku, výjezd pozemní lanovkou od britské architektky Zahy Hadid na Hungerburg, 288 metrů nad Innsbruck. Toto dílo vedoucí z centra Innsbrucku částečně tunelem, po povrchu i přes most nás vyveze do masívu Nordkette. Unikátní stanice dráhy jsou inspirovány ledovcem. Individuálně lze pokračovat vysoko do masívu Nordkette lanovkou na vrchol Seegrube  či vystoupit až na Hafelekar (2.334 m.n.m.) cestou zpět lze navštívit Alpskou ZOO. Po sjezdu do Innsbrucku individuální volno k návštěvě památek a museí v centru města: vyhlídková radniční věž, areál Hofkirche s majestátní hrobkou Maxmiliána I. i stříbrnou kaplí, Hofburg, zlatá stříška Goldenes Dachl, a další musea. Čas na večeři ve městě, odjezd zpět na ubytování.  

4. den: Po snídani vystěhování z hotelu, výjezd do olympijské vesnice Axamer Lizum, postavené pro OH v roce 1964. Kolejovou lanovkou vyjedeme vysoko na Hoadl (2.334 m.n.m.), pro krásné výhledy. Po sjezdu zpět vyrazíme do Wattensu, kde nás čeká návštěva křišťálového světa Swarovski. Hlavou alpského obra vejdeme do zářivé říše křišťálu a dozvíme se jak se vyráběl a vyrábí nejslavnější světový křišťál, projdeme moderní museum i zahrady. Cestou zpět se zastavíme ve sklářském městě 2 hradů, v Rattenbergu. Návrat zpět do ČR v pozdních večerních hodinách, Praha před půlnocí, Č. Třebová okolo 2 hodiny ranní dalšího dne. 

Program je orientační a může být upraven průvodcem dle dané situace (počasí atd.). Za změny v rozsahu Innsbruckcard CK nenese odpovědnost. 

Ubytování

2x ubytování ve ***penzionu ve 2 lůžkových pokojích s příslušenstvím s možností přistýlky

Stravování

2x snídaně (formou bufetu)

Cena zahrnuje

- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného;
- 2x ubytování ve ***penzionu ve 2 lůžkových pokojích s příslušenstvím s možností přistýlky;
- 2x snídani (formou bufetu);
- služby průvodce;
- Innsbruckcard 48 hodin
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- pojištění léčebných výloh a storna Allianz pojišťovny a. s. (182 Kč dospělý, 91 Kč dítě do 15 let, 364 Kč senior nad 70 let);
- pobytové taxy (asi 2 €/os./noc, nutno platit na místě);
- příplatek za jednolůžkový pokoj 2 500 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit).

Doprava

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Litomyšl, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Holice nebo Chrudim, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady (OMV), Praha, Plzeň, Beroun (OMV), Rozvadov (MOL);

+ 200 Kč/os.: Lanškroun, Svitavy, Choceň, Jaroměř, Žamberk, Letohrad, Vamberk, Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, Třebechovice.

Pro uzavřené skupiny, nebo při plném obsazení svozového vozidla (4 či 8 osobami na jedné smlouvě) cena dle dohody.

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

Další informace

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

Zájezd pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář Čile s. r. o., IČ: 06563431

03.09. (Čt) - 06.09. (Ne) 2020 - 4 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Snídaně
Autobus/Více odjezdových míst
-6 190 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoInnsbruck
HotelInnsbruck - perla Alp s kartou
Cena za osobu
Termín04.09.2020 - 06.09.2020 - s dopravou 03.09.2020 - 06.09.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...