GO parking
 

 

ID: 954930

Saalbach - Hinterglemm, léto s kartou ****

Termín: 30.06. (Čt) - 05.07. (Út) 2022

Délka pobytu: 6 dní, 5 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 10 590 Kč

Popis zajezdu
Kristiana PolohaVodopád Golling - soutěska Salzachklamm - hrad Werfen - skokanské můstky Bischofshofen - soutěska Lichtensteinklamm - Glemmtal - Saalbach - Hinterglemm - Konec údolí Talschluß - Golden Gate Bridge - Ďábelská voda - Vysoké Taury - Zell am See - Zellerské jezero - Magic lake show - projížďka po jezeře - Montelinův zážitkový svět - stezka v korunách stromů - Hookovy lázně Ubytování v luxusním **** hotelu, nedaleko centra města a lanovky.Jocker card zahrnující vstupy a lanovky v Glemmtalu v ceně.Vhodné pro rodiny s dětmi, celé údolí je Montelínův zážitkový svět.NOVINKAUbytováníHotel****Kristiana leží v turisticky atraktivním Saalbachu,  v docházkové vzdálenosti od lázní kapitána Hooka, nedaleko lanovky na Kohlmaiskopf cca 10 minut chůze od centra města.Vybavení hotelu: V hotelu je k dispozici wellness  a saunový svět, terasa, wifi v lobby, Pokoje: Příjemně zařízené 2–4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, posezením, sejfem, telefonem, velkou TV, balkónem. Jednolůžkové pokoje možné za příplatek.
Program

1. den

Odjezd v pozdních večerních hodinách (Česká Třebová okolo 23.00) směrem Praha, Dolní Dvořiště, Salzburg, Saalbach. 


2. den

Ráno přijedeme k mohutnému vodopádu Golling, procházka malebnou stezkou pod 75 m vysoký dvoustupňový vodopád (5 €) řítící se z Alp.

Průjezd soutěskou Salzachklamm, krátká foto pausa pod mohutným hradem Werfen a skokanskými můstky Bischofshofen.

Procházka soutěskou Liechtensteinklamm (10 €), kde soustavou chodníků a lávek dojdeme mezi skálami až k vodopádu.

Dojezd na ubytování do údolí Glemmtal, výborná večeře. Možnost procházky po nedalekém centru malebného města Saalbach. 


3. den

Po snídani vyzvedneme kartu, která nám umožní používat zdarma lanovky, autobusy, bazény a další atrakce údolí Glemmtal.  Vyrazíme na výlet na Konec údolí - Talschluss, kam nás doveze vláček a kde se nachází krásné vodopády, salaše, turistické trasy a  Ďábelská voda. Také největší lanový park Rakouska s možným přeletem údolí (zavěšeni na lanech), součástí je i Golden Gate Bridge (11 €), most spojující obě strany údolí ve výšce 42 m a navazující na stezku v korunách stromů.

Možnost dojít či dojet do hotelu, večeře.  

V případě že se opět bude konat světelná show v Zell am See u jezera, večerní výlet do Zell am See na Magic lake show, návrat cca ve 23.30 hod. 


4. den

Po snídani volný den určený ke koupání v lázních kapitána Hooka, či k turistice na Kohlmaisu (nad hotelem) s výhledy na Vysoké Taury (vč. Grossglockneru). Vedou zde také stezky pro rodiny s dětmi (zážitkový svět klauna Montelina, kde budou děti plnit úkoly), panoramatické cesty, k jezírkům či na almy, všechny lanovky jsou v ceně. V Saalbachu je možné navštívit vlastivědné muzeum. Večeře. 


5. den

Po snídani přejedeme do malebného horského města Hinterglemmu. Je možné vyjet na Zwölferkogel, navštívit pohádkový les, projít Alpskou zahrádku, či vyjet lanovkou na Reiterkogel  (do říše zlého skřeta Kodoka) a přejít do Saalbachu. Je možné se koupat v zážitkových lázních Kapitána Hooka či navštívit hotelové wellness, večeře. 


6. den

Ráno po snídani a po vyklizení pokojů vyjedeme lanovkou na Schrattberg a rozloučíme se překrásnými výhledy na Vysoké Taury, odjezd autobusem do Zell am See, krátká zastávka v turistickém letovisku s procházkou k jezeru, projížďka lodí po Zellerském jezeře (10 €) .
Odpoledne odjezd zpět do ČR. Návrat do ČR v nočních hodinách (Praha okolo 22. hodiny, Česká Třebová okolo půlnoci), další dle trasy.

Cena zahrnuje
dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného; 4x ubytování ve 2–4 lůžkovém pokoji s příslušenstvím; 4x snídaně formou bufetového stolu; 4x večeře se 4 chody (gurmánské večeře s možností výběru, většinou včetně salátového bufetu), občas tématická večeře - Pinzgau či Italská; odpolední svačinka (koláč, šťáva); 4 denní Jocker card (2021 - 6 lanovek, tenisové kurty, MHD, minigolf, vláček na Konec údolí, Ďábelská voda, lázně kapt. Hooka, bylinková cesta na Reiterkogelu, vlastivědné muzeum atd.); použití relaxační zóny v hotelu, terasy, stolního fotbalu, wifi; služby průvodce; pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a pojištění storna zájezdu (není-li připlaceno); pobytové taxy (asi 2 €/os./noc, nutno platit na místě); příplatek za jednolůžkový pokoj: 1800 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit); vstupy a loď (mimo Jocker card).
Odjezdy
Česká Třebová
Praha
Hradec Králové
Pardubice
Ústí nad Orlicí
Holice
Litomyšl
Chrudim
Vysoké Mýto
České Budějovice
Svitavy+ 300Kč, směr Praha
Poděbrady OMV
Choceň + 300Kč, směr Praha
Benešov - Elzet
Kostelec n. O. + 300Kč, směr Praha
Lanškroun + 300Kč, směr Praha
Letohrad + 300Kč, směr Praha
Tábor
Třebechovice p. O. + příplatek 300 Kč
Týniště n. O. + příplatek 300 Kč
Vamberk + 300Kč, směr Brno
Žamberk + 300Kč, směr Brno
Poznamka
sleva FM
30.06. (Čt) - 05.07. (Út) 2022 - 6 dní, 5 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Pokoj 1+0 - Cena za lůžko další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-10 590 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoSaalbach / Hinterglem
HotelSaalbach - Hinterglemm, léto s kartou
Pokoj 1+0 - Cena za lůžko
Termín30.06.2022 - 05.07.2022
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...