GO parking
 

 

ID: 946573

Rakousko - KAPRUN - Zell am See - denní přejezd ***

Termín: 04.03. (Čt) - 08.03. (Po) 2021

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 6 490 Kč

Popis zajezdu
PolohaSkiareál Kaprun (ledovec) - Zell am See  - denní přejezd,lze lyžovat Saalbach - Hinterglemm - stejný skipass Fusch an der Glocknerstrasse, hotel ***Wasserfall * hotel s wellness a výbornou kuchyní* 3 dny lyžování s denním přejezdemUbytováníHotel Wasserfall leží v srdci národního parku Vysoké Taury přímo pod třítisícovými vrcholy. Do lyžařského střediska Zell am See jezdí občasný skibus. Vybavení hotelu: restaurace, wellness (sauna, parní komora, infra sauna), připojení na internet na pokoji (přes kabel), bezdrátové připojení v restauraci, lyžárna, prádelna (za poplatek), nekuřácká místnost, zahrada pro hosty, parkoviště, dětské hřiště.Pokoje: vybaveny sprchou, WC, fénem, TV, internetovou přípojkou (lze zapůjčit za kauci wifi modem), trezorem.
Program

1. den - 5. den

1. den: Odjezd kolem poledne (Česká Třebová okolo 7.00, Praha okolo 11) směrem České Budějovice, Salzburg. Večer příjezd do hotelu, kde nás po ubytování čeká dobrá večeře.
2. den: Po snídani odjedeme autobusem do Zell am See na celodenní lyžování v areálu Kaprun - Zell am See. Po lyžování se společně vrátíme do hotelu, přičemž zájemci mohou využít občasný skibus. Je také možné také pokračovat až do Saalbach - Hinterglemm a lyžovat na skiareálu Saalbach - Hinterglemm. 
3. den: Po snídani odjedeme autobusem do Zell am See na celodenní lyžování, opět lze pokračovat i do Saalbachu (stejný skipass). Po lyžování se společně vrátíme do hotelu.
4. den: Po snídani a vyklizení pokojů odjedeme autobusem na celodenní lyžování do Saalbach - Hinterglemmu. Odpoledne po lyžování vyrazíme zpět do ČR.
5. den: Návrat v pozdních nočních až časných ranních hodinách (Praha okolo 23 hodiny, Česká Třebová okolo 2.00), další dle trasy.

Cena zahrnuje
- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného; - 3x ubytování ve 2–4 lůžkových pokojích s příslušenstvím, TV, fénem, sejfem; - 3x snídani (formou bufetového stolu); - 3x večeři - tříchodové menu; - každodenní dopravu k vlekům do 2x Zell am See nebo Saalbachu, posldení den do Saalbachu; - použití wellness (sauna, pára, infra kabina) v hotelu; wifi v hotelu - služby technického doprovodu; - pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
- pojištění léčebných výloh pro lyžaře, odpovědnosti a storna Allianz pojišťovny, a. s. (350 Kč dospělý, 175 Kč dítě do 15 let, 700 Kč senior nad 70 let); - pobytové taxy (asi 1,5 €/os./noc, nutno platit na místě); - příplatek za jednolůžkový pokoj 900 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit); - skipasy: cena třídenních skipasů pro skupinu 20 osob: 144 € dospělý, 95 € mládež (nar. 2002–2004), 65 € dítě (nar. 2005–2014), dítě narozené po roce 2015 v doprovodu rodičů zdarma (nutný doklad pro dítě); - vratná kauce na skipas/keycard: 2 €.
Odjezdy
Česká Třebová - základní trasa
Hradec Králové - základní trasa
Litomyšl - základní trasa
Pardubice - základní trasa
Praha - základní trasa
Chrudim - základní trasa
Vysoké Mýto - základní trasa
Benešov - základní trasa
České Budějovice - základní trasa
Holice - základní trasa
Letohrad + příplatek 300Kč
Moravská Třebová + příplatek 300Kč
Poděbrady OMV - základní trasa
Tábor - základní trasa
Ústí nad Orlicí - základní trasa
Žamberk + příplatek 300Kč
Poznamka
sleva FM do 20.12.2020
04.03. (Čt) - 08.03. (Po) 2021 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Pokoj 2+0 - Cena za lůžko další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-6 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoKaprun / Zell am See
HotelRakousko - KAPRUN - Zell am See - denní přejezd
Pokoj 2+0 - Cena za lůžko
Termín04.03.2021 - 08.03.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...