GO parking
 

 

ID: 961629

Termín: 09.07. (Pá) - 11.07. (Ne) 2021

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 4 990 Kč

Popis zajezdu
Chorzów a Wroclaw PolohaKrakov – solný důl Vělička (Wielizcka) – Vratislav (Wrocław) – Hlivice (Gliwice) – květinové slavnosti na zámku Książ – podzemní město Osówka – SvídniceObjevování nedalekých krás našich severních sousedů.Ubytování2x ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s příslušenstvím ve ***hotelu
Program

1. den

Odjezd v časných ranních hodinách (Hlinsko okolo 4.00) směrem Jaroměř, Náchod  k návštěvě podzemního komplexu Riese (Obr) Osówka v Sovích horách. Komplex měl být propojen i se zámkem Książ na okraji Valbřichu.  Později procházka na zámku Książ, kde si přijdou na své i milovníci nádherných zahrad, parků a vyhlídek, jedná se jeden z nekrásnějších a největších polských zámků. Krátce zastavíme u unikátního hrázděného kostela Míru ve Svídnici (UNESCO).  Ubytování na okraji Wroclawi. K večeru osobní volno ve Wroclawi, od hotelu se lze pohodlně dostat do města tramvají. 


2. den

Po snídani nás čeká majstátní Wrocław na řece Odře, kdysi česká Vratislav, přezdívaná městem sta mostů. S průvodcem se projdeme kouzelně opraveným starým městem, přejdeme přes Tumský ostrov, podíváme se na nejznámější památky tohoto historického města a seznámíme se s místními trpaslíky. Odpoledne krátké volno na náměstí před gotickou radnicí (na návštěvu vyhlídkové věže, nákupy či na jídlo). Navečer  Hlivice (Gliwice), zastávka u vysílače, jehož přepadením započala II. světová válka.

Dojezd na ubytování do Chorzówa. 


3. den

Dopoledne příjezd do Věličky (Wielizcka), kde se nachází nejstarší činný solný důl v Evropě, světový unikát (UNESCO). Prohlídka dolu a jeho chodeb, kaplí i velkých zdobených sálů, vytesaných v soli, je nezapomenutelným zážitkem.
Následuje přejezd do Krakova (UNESCO), nejpamátnějšího místa v dějinách polského národa. Právě tady bylo do konce 16. století sídelní a korunovační město státu. Podíváme se na královský hrad Wawel, korunovační katedrálu s hrobkami polských králů, hlavní náměstí, historickou tržnici Sukiennice, prohlédneme si měšťanské domy, Radniční věž, univerzitní čtvrť, ...

 Návrat do ČR v pozdních nočních hodinách přes Ostravu - Olomouc (Hlinsko okolo půlnoci), další dle trasy.

Upozorňujeme, že program může být upravován v závislosti na epidemiologické situaci a jednotlivých nařízeních, přednostní je zdraví našich klientů. 

Cena zahrnuje
dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného 2x ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s příslušenstvím ve ***hotelu 2x snídani služby průvodce pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna Allianz pojišťovny a. s. (182 Kč dospělý, 91 Kč dítě do 15 let, 364 Kč senior nad 70 let) příplatek za 2 večeře pobytové taxy (asi 2 €/os./noc, nutno platit na místě) příplatek za jednolůžkový pokoj 1 400 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit) vstupné (asi 200 PLN) Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení.
Odjezdy
Hlinsko - základní trasa
Česká Třebová
Holice + příplatek 300Kč
Hradec Králové + příplatek 300Kč
Choceň + příplatek 300Kč
Kostelec n. O. - příplatek +300 Kč
Lanškroun + příplatek 300Kč
Letohrad-příplatek +300 Kč
Litomyšl - základní trasa
Pardubice + příplatek 300Kč
Svitavy + příplatek 300Kč
Týniště n. O. + příplatek 300 Kč
Ústí nad Orlicí
Vamberk + příplatek 300 Kč
Žamberk - příplatek +300 Kč
Poznamka
sleva FM
09.07. (Pá) - 11.07. (Ne) 2021 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Pokoj 1+0 - Cena za lůžko další typy pokojů
Snídaně
Autobus
-4 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPolsko
Místojižní Polsko
HotelPerly jižního Polska
Pokoj 1+0 - Cena za lůžko
Termín09.07.2021 - 11.07.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...