GO parking
 

 

ID: 1009880

San Antonio ****

Termín: 08.10. (So) - 15.10. (So) 2022

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: All inclusive

Cena: 26 390 Kč

Poloha
 Hotel San Antonio leží v letovisku Bugibba, 20 km od letiště. V blízkosti hotelu jsou obchody a restaurace. Vybavení: Komfortní hotel, který prošel kompletní rekonstrukcí. Je vhodný pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, bistro, restaurace s marockou kuchyní, restaurace s čínskou kuchyní, maurská kavárna, bar, internetové připojení (WiFi zdarma), obchody, čistírna. Děti: Venkovní bazén, animační programy, miniklub. Ubytování: Standardní pokoj s vlastním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem, telefon, klimatizace, fén, set na přípravu kávy a čaje, lednice, sejf, WiFi připojení, balkón s výhledem na krajinu. Pokoj pro max 2 osoby. K dispozici také 4 lůžkové pokoje s výhledem na krajinu. Za příplatek pokoje s výhledem na bazén či na moře. Stravování: All inclusive, které zahrnuje:-snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby-15:00 - 17:30 odpolední občerstvení-10:00 - 23:30 nealkoholické a alkoholické nápoje ve vybraných restauracích a barech hotelu láž: Hotel je vzdálen 100 metrů od skalnaté pláže, vstup do moře po schůdcích nebo po molu. Sport a zábava: Venkovní bazén, krytý bazén, jacuzzi, fitness centrum, lázeňské centrum, sauna, masáže, léčebné procedury, plážový volejbal, zumba, pilates, aerobic, minigolf, zábavní večery, animační programy.  
Vybavení
 Komfortní hotel, který prošel kompletní rekonstrukcí. Je vhodný pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, bistro, restaurace s marockou kuchyní, restaurace s čínskou kuchyní, maurská kavárna, bar, internetové připojení (WiFi zdarma), obchody, čistírna. Děti: Venkovní bazén, animační programy, miniklub. Ubytování: Standardní pokoj s vlastním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem, telefon, klimatizace, fén, set na přípravu kávy a čaje, lednice, sejf, WiFi připojení, balkón s výhledem na krajinu. Pokoj pro max 2 osoby. K dispozici také 4 lůžkové pokoje s výhledem na krajinu. Za příplatek pokoje s výhledem na bazén či na moře. Stravování: All inclusive, které zahrnuje:-snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby-15:00 - 17:30 odpolední občerstvení-10:00 - 23:30 nealkoholické a alkoholické nápoje ve vybraných restauracích a barech hotelu Pláž: Hotel je vzdálen 100 metrů od skalnaté pláže, vstup do moře po schůdcích nebo po molu. Sport a zábava: Venkovní bazén, krytý bazén, jacuzzi, fitness centrum, lázeňské centrum, sauna, masáže, léčebné procedury, plážový volejbal, zumba, pilates, aerobic, minigolf, zábavní večery, animační programy.  
Ubytování
 Standardní pokoj s vlastním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem, telefon, klimatizace, fén, set na přípravu kávy a čaje, lednice, sejf, WiFi připojení, balkón s výhledem na krajinu. Pokoj pro max 2 osoby. K dispozici také 4 lůžkové pokoje s výhledem na krajinu. Za příplatek pokoje s výhledem na bazén či na moře. Stravování: All inclusive, které zahrnuje:-snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby-15:00 - 17:30 odpolední občerstvení-10:00 - 23:30 nealkoholické a alkoholické nápoje ve vybraných restauracích a barech hotelu Pláž: Hotel je vzdálen 100 metrů od skalnaté pláže, vstup do moře po schůdcích nebo po molu. Sport a zábava: Venkovní bazén, krytý bazén, jacuzzi, fitness centrum, lázeňské centrum, sauna, masáže, léčebné procedury, plážový volejbal, zumba, pilates, aerobic, minigolf, zábavní večery, animační programy.  
Stravování
 All inclusive, které zahrnuje:-snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby-15:00 - 17:30 odpolední občerstvení-10:00 - 23:30 nealkoholické a alkoholické nápoje ve vybraných restauracích a barech hotelu Pláž: Hotel je vzdálen 100 metrů od skalnaté pláže, vstup do moře po schůdcích nebo po molu. Sport a zábava: Venkovní bazén, krytý bazén, jacuzzi, fitness centrum, lázeňské centrum, sauna, masáže, léčebné procedury, plážový volejbal, zumba, pilates, aerobic, minigolf, zábavní večery, animační programy.  
Pláž
 Hotel je vzdálen 100 metrů od skalnaté pláže, vstup do moře po schůdcích nebo po molu. Sport a zábava: Venkovní bazén, krytý bazén, jacuzzi, fitness centrum, lázeňské centrum, sauna, masáže, léčebné procedury, plážový volejbal, zumba, pilates, aerobic, minigolf, zábavní večery, animační programy.  
Sport a zábava
 Venkovní bazén, krytý bazén, jacuzzi, fitness centrum, lázeňské centrum, sauna, masáže, léčebné procedury, plážový volejbal, zumba, pilates, aerobic, minigolf, zábavní večery, animační programy.  
Popis zajezdu
Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha - Malta, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - den do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Malty, let na trase do Prahy.
Letecká společnost ČSA. Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: Zpáteční letenku na Maltu, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, transfer letiště - hotel - letiště, asistence partnerské CK, pojištění CK proti úpadku, anglicky hovořícího delegáta.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
29.05. (Ne) - 05.06. (Ne) 2022 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Praha
-27 090 Kč
Vybrat termín
29.05. (Ne) - 08.06. (St) 2022 - 11 dní, 10 nocí
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Praha
-35 390 Kč
Vybrat termín
30.05. (Po) - 06.06. (Po) 2022 - 8 dní, 7 nocí
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Praha
-27 390 Kč
Vybrat termín
30.05. (Po) - 09.06. (Čt) 2022 - 11 dní, 10 nocí
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Praha
-35 790 Kč
Vybrat termín
31.05. (Út) - 07.06. (Út) 2022 - 8 dní, 7 nocí
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Praha
-27 790 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMalta
MístoMalta - Bugibba
HotelSan Antonio
Dospělá osoba
Termín08.10.2022 - 15.10.2022
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Vytvářím objednávku...