GO parking
 

 

ID: 961632

Alpské i tropické zahrady jezera Lago Maggiore s výletem do Milána - POBYT S VÝLETY ***

Termín: 23.07. (Pá) - 29.07. (Čt) 2021

Délka pobytu: 7 dní, 6 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 9 490 Kč

Popis zajezdu
PolohaTicino - Nejstrmější lanovka na světě Stoos - Fronalpstock - Lucernské jezero -  Rigi - Pilatus - Rütli -  Axenstrasse - Gotthardský průsmyk - Bellinzona - Arona - klášter sv. Kateřiny - Santa Caterina del Sasso - Mottarone - Giardino botanico Alpinia - MILÁNO - Boromejské ostrovy - Isola Bella, Madre a Pescatorri - Val Verzasca - Lavertezzo  - Vogorno -  Locarno - Madonna del Sasso - Cardada Cimetta Pohodový pobyt v hotelu u alpského jezera Lago di Maggiore s výlety do krásného okolí a švýcarského kantonu Ticino.NOVINKAUbytováníUbytování je zajištěno v ***hotelu Residence dei Fiori, BavenoHotel je vybaven restaurací, barem, wifi. Má výbornou polohu, kousek od centra Bavena, přístavu a 400 m od pláže. Baveno má mnoho honosných domů, baptiserium z 5. století k románský kostel. Velmi pěkné letovisko.Pokoje jsou vybaveny příslušenstvím, fénem, satelitní TV, wifi, mini barem, klimatizací a některé i balkonem.
Program

1. den

Odjezd v podvečerních hodinách (Česká Třebová okolo 18.00) směrem Praha, Rozvadov, Mnichov, Bregenz.


2. den

Ráno přijedeme do Švýcarska k Vierwaldstätskému jezeruNejstrmější lanovkou na světě vyjedeme do horského střediska Stoos, kam nesmí auta. Tato nová lanovka je naprostým unikátem, neboť originální vagónky ve tvaru sudů zajišťují, že cestující zůstanou ve vzpřímené poloze i při stoupání pod úhlem až 47,7 stupňů. Ze Stoosu mohou zájemci pokračovat sedačkovou lanovkou až na dechberoucí jezerní a ledovcové vyhlídky na Fronalpstocku (1 922 m n. m.). Z těchto výšek, kde zrovna budou dokvétat koberce květů, si prohlédneme Lucernské jezero a mnoho dalších jezer, hory Rigi a Pilatus, a dokonce i louku Rütli, kde v roce 1291 vzniklo Švýcarsko.
Po břehu Vierwaldstattského jezera přejedeme po silnici Axenstrasse, vyhloubené ve skalách nad jezerem a postupně vystoupáme na Gotthardský průsmyk. 
Odpoledne dorazíme do města Bellinzona, do města tří hradů (UNESCO) a odvážnější vystoupají až k Montebello či Castelgrande, zatímco ostatní si užijí starých uliček a náměstí města tří hradů. Dojedeme na ubytování do města Baveno, večeře.


3. den

Po snídani vyrazíme na výlet do blízkého okolí, do oblasti jednoho z nejhlubších alpských jezer Laggo Maggiore. Dojedeme do Arony, podívat se na gigantickou sochu Karla Boromejského.

Prohlédneme lázeňské městečko Stresa, odkud je možné vyrazit lodí ke klášteru sv. Kateřiny - Santa Caterina del Sasso, který je zavěšený na skále nad jezerem. Nebo vyjet lanovkou na Mottarone, výhled je skutečně dechberoucí a za jasných dnů je možné vidět 7 jezer. V polovině kopce lze vystoupit z lanovky a navštívit botanickou zahradu s více jak 1000 rostlin - Giardino botanico Alpinia.  Návrat na ubytování a koupání, večeře. 


4. den

Po snídani zájemce čeká celodenní faktulativní výlet do Milána. Tento výlet je za příplatek 300 Kč, uskuteční se v případě minimálně 15 zájemců. Uvidíme gigantickou katedrálu Duomo, můžeme se projít po její střeše s krásnými výhledy. Projdeme galerií Victora Emanuela, pevností Castello Sforzesco, původní pevností Viscontiů. Podíváme se na operu La Scalla i několik nejslavnějších kostelů.

Odpoledne individuální volno na nákupy či návštěvu některého z věhlasných museí. Návrat na večeři.

Ti kteří nepojedou na výlet stráví volný den v malebném městě Baveno, na pláži, nebo lodním výletem. 


5. den

Po snídani nás čeká odpočinkový den, který lze využít ke koupání v  jezeře a v historickém městě Baveno.

Vyjedeme si na výlet lodí na Boromejské ostrovy - Isola Bella s překrásným palácem Boromejských a parkem, Isola Madre zahradní ostrov s mnoha rostlinami, pávy a papoušky a Isola Pescatorri s duchem rybářské vesnice s velmi pěkným výhledem, jediný trvale osídlenýVečeře. 


6. den

Po snídani vyklidíme pokoje a vyrazíme do hlubokého údolí Val Verzasca, které nám pro svoji krásu vyrazí dech. V městečku Lavertezzo se projdeme po kamenném mostu přes průzračnou řeku pod vysokými alpskými masívy. Možnost vykoupání. Cestou zastavíme u přehrady Vogorno podívat se na místo odkud dokáže skočit jen James Bond. 

Navštívíme lázeňské město Locarno, na březích jezera uvidíme granátová jablka, citronovníky a nespočet pestrobarevných květů.
Zubačkou vyjedeme k velkolepému poutnímu místu z 15. století na skále nad Locarnem Madonna del Sasso. Odtud budeme pokračovat lanovkou k horské stanici Cardada Cimetta (1 496 m n. m.), kde se z vyhlídkových teras otevřou úžasné výhledy na jezero a okolní Lepontské Alpy. Navečer individuální volno na večeři či procházku (2 km) do barevné Ascony, která je nejníže položeným městem Švýcarska.
K večeru odjezd zpět do ČR.


7. den

Návrat do ČR v ranních hodinách (Česká Třebová okolo 8.00), další dle trasy.

Cena zahrnuje
dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného; výlety dle programu; 4x ubytování ve 2–4lůžkovém pokoji s příslušenstvím v ***hotelu; 4x snídaně (formou bufetového stolu); 4x večeře (tříchodové); služby průvodce; pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna Allianz pojišťovny a. s. (664 Kč dospělý, 332 Kč dítě do 15 let, 1328 Kč senioři nad 70 let); pobytové taxy (asi 2 €/os./noc, nutno platit na místě); příplatek za jednolůžkový pokoj 2 200 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit); vstupné, lanovky, loďě (cca 80 CHF a 70 €); výlet do Milána: 300 Kč.
Odjezdy
Česká Třebová - základní trasa
Ústí nad Orlicí - základní trasa
Pardubice - základní trasa
Hradec Králové - základní trasa
Chrudim - základní trasa
Litomyšl - základní trasa
Praha - základní trasa
Holice - základní trasa
Vysoké Mýto - základní trasa
Plzeň - základní trasa
Rozvadov - základní trasa
Lanškroun + příplatek 300Kč
Beroun - základní trasa
Choceň + příplatek 300Kč
Kostelec n. O. + příplatek 300 Kč
Letohrad + příplatek 300 Kč
Poděbrady OMV - základní trasa
Svitavy + příplatek 300Kč
Třebechovice p. O. + příplatek 300 Kč
Týniště n. O. + příplatek 300 Kč
Vamberk + příplatek 300Kč
Žamberk + příplatek 300 Kč
23.07. (Pá) - 29.07. (Čt) 2021 - 7 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Pokoj 1+0 - Osoba 55+ další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-9 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoBaveno
HotelAlpské i tropické zahrady jezera Lago Maggiore s výletem do Milána - POBYT S VÝLETY
Pokoj 1+0 - Osoba 55+
Termín23.07.2021 - 29.07.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...