GO parking
 

 

ID: 881592

Alpské i tropické zahrady jezera Lago Maggiore s výletem do Milána ***

Termín: 18.07. (So) - 24.07. (Pá) 2020

Délka pobytu: 7 dní, 6 nocí

Doprava: Autobus / Více odjezdových míst

Strava: Polopenze

Cena: 9 490 Kč

Poloha

Ticino - Nejstrmější lanovka na světě Stoos - Fronalpstock - Lucernské jezero -  Rigi - Pilatus - Rütli -  Axenstrasse - Gotthardský průsmyk - Bellinzona - Arona - klášter sv. Kateřiny - Santa Caterina del Sasso - Mottarone - Giardino botanico Alpinia - MILÁNO - Boromejské ostrovy - Isola Bella, Madre a Pescatorri - Val Verzasca - Lavertezzo  - Vogorno -  Locarno - Madonna del Sasso - Cardada Cimetta 

Pohodový pobyt v hotelu u alpského jezera Lago di Maggiore s výlety do krásného okolí a švýcarského kantonu Ticino.
NOVINKA

Program

1. den: Odjezd v podvečerních hodinách (Česká Třebová okolo 18.00) směrem Praha, Rozvadov, Mnichov, Bregenz.
2. den: Ráno přijedeme do Švýcarska k Vierwaldstätskému jezeruNejstrmější lanovkou na světě vyjedeme do horského střediska Stoos, kam nesmí auta. Tato nová lanovka je naprostým unikátem, neboť originální vagónky ve tvaru sudů zajišťují, že cestující zůstanou ve vzpřímené poloze i při stoupání pod úhlem až 47,7 stupňů. Ze Stoosu mohou zájemci pokračovat sedačkovou lanovkou až na dechberoucí jezerní a ledovcové vyhlídky na Fronalpstocku (1 922 m n. m.). Z těchto výšek, kde zrovna budou dokvétat koberce květů, si prohlédneme Lucernské jezero a mnoho dalších jezer, hory Rigi a Pilatus, a dokonce i louku Rütli, kde v roce 1291 vzniklo Švýcarsko.
Po břehu Vierwaldstattského jezera přejedeme po silnici Axenstrasse, vyhloubené ve skalách nad jezerem a postupně vystoupáme na Gotthardský průsmyk
Odpoledne dorazíme do města Bellinzona, do města tří hradů (UNESCO) a odvážnější vystoupají až k Montebello či Castelgrande, zatímco ostatní si užijí starých uliček a náměstí města tří hradů. Dojedeme na ubytování do města Baveno, večeře.
3. den: Po snídani vyrazíme na výlet do blízkého okolí, do oblasti jednoho z nejhlubších alpských jezer Laggo Maggiore. Dojedeme do Arony, podívat se na gigantickou sochu Karla Boromejského. Prohlédneme lázeňské městečko Stresa, odkud je možné vyrazit lodí ke klášteru sv. Kateřiny - Santa Caterina del Sasso, který je zavěšený na skále nad jezerem. Nebo vyjet lanovkou na Mottarone, výhled je skutečně dechberoucí a za jasných dnů je možné vidět 7 jezer. V polovině kopce lze vystoupit z lanovky a navštívit botanickou zahradu s více jak 1000 rostlin - Giardino botanico Alpinia.  Návrat na ubytování a koupání, večeře.
4. den: Po snídani zájemce čeká celodenní faktulativní výlet do Milána. Tento výlet je za příplatek 300 Kč, uskuteční se v případě minimálně 15 zájemců. Uvidíme gigantickou katedrálu Duomo, můžeme se projít po její střeše s krásnými výhledy. Projdeme galerií Victora Emanuelapevností Castello Sforzesco, původní pevností Viscontiů. Podíváme se na operu La Scalla i několik nejslavnějších kostelů. Odpoledne individuální volno na nákupy či návštěvu některého z věhlasných museí. Návrat na večeři. Ti kteří nepojedou na výlet stráví volný den v malebném městě Baveno, na pláži, nebo lodním výletem.
5. den: Po snídani nás čeká odpočinkový den, který lze využít ke koupání v  jezeře a v historickém městě Baveno. Vyjedeme si na výlet lodí na Boromejské ostrovy - Isola Bella s překrásným palácem Boromejských a parkem, Isola Madre zahradní ostrov  s mnoha rostlinami, pávy a papoušky a Isola Pescatorri s duchem rybářské vesnice s velmi pěkným výhledem, jediný trvale osídlený. Večeře.
6. den: Po snídani vyklidíme pokoje a vyrazíme do hlubokého údolí Val Verzasca, které nám pro svoji krásu vyrazí dech. V městečku Lavertezzo se projdeme po kamenném mostu přes průzračnou řeku pod vysokými alpskými masívy. Možnost vykoupání. Cestou zastavíme u přehrady Vogorno podívat se na místo odkud dokáže skočit jen James Bond.  Navštívíme lázeňské město Locarno, na březích jezera uvidíme granátová jablka, citronovníky a nespočet pestrobarevných květů. Zubačkou  vyjedeme k velkolepému poutnímu místu z 15. století na skále nad Locarnem Madonna del Sasso. Odtud budeme pokračovat lanovkou k horské stanici Cardada Cimetta (1 496 m n. m.), kde se z vyhlídkových teras otevřou úžasné výhledy na jezero a okolní Lepontské Alpy. Navečer  individuální volno na večeři či procházku (2 km) do barevné Ascony, která je nejníže položeným městem Švýcarska. K večeru odjezd zpět do ČR.
7. den: Návrat do ČR v ranních hodinách (Česká Třebová okolo 8.00), další dle trasy.

Ubytování

Ubytování je zajištěno v ***hotelu Residence dei Fiori, Baveno
Hotel je vybaven restaurací, barem, wifi. Má výbornou polohu, kousek od centra Bavena, přístavu a 400 m od pláže. Baveno má mnoho honosných domů, baptiserium z 5. století k románský kostel. Velmi pěkné letovisko.
Pokoje jsou vybaveny příslušenstvím, fénem, satelitní TV, wifi, mini barem, klimatizací a některé i balkonem.

Stravování

- 4x snídaně (formou bufetového stolu);
- 4x večeře (tříchodové);

Cena zahrnuje

- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného;
- výlety dle programu;
- 4x ubytování ve 2–4lůžkovém pokoji s příslušenstvím v ***hotelu;
- 4x snídaně (formou bufetového stolu);
- 4x večeře (tříchodové);
- služby průvodce;
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- pojištění léčebných výloh a storna Allianz pojišťovny a. s. (290 Kč dospělý, 145 Kč dítě do 15 let, 580 Kč senior nad 70 let);
- pobytové taxy (asi 2 €/os./noc, nutno platit na místě);
- příplatek za jednolůžkový pokoj 2 200 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit);
- vstupné, lanovky, loďě (cca 80 CHF a  70 €)
- výlet do Milána: 300 Kč.

Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení.

Doprava

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Litomyšl, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Holice nebo Chrudim, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady (OMV), Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov;

+ 200 Kč/os.: Lanškroun, Svitavy, Choceň, Jaroměř, Žamberk, Letohrad, Vamberk, Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, Třebechovice.

Pro uzavřené skupiny, nebo při plném obsazení svozového vozidla (4 či 8 osobami na jedné smlouvě) cena dle dohody.

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

Další informace

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

Zájezd pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář Čile s. r. o., IČ: 06563431

18.07. (So) - 24.07. (Pá) 2020 - 7 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cene za osobu
Polopenze
Autobus/Více odjezdových míst
-9 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoBaveno
HotelAlpské i tropické zahrady jezera Lago Maggiore s výletem do Milána
Cene za osobu
Termín18.07.2020 - 24.07.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...