GO parking
 

 

ID: 950176

Léto u alpského jezera Lago di Garda - POBYTOVÝ S VÝLETY ***

Termín: 02.08. (Po) - 08.08. (Ne) 2021

Délka pobytu: 7 dní, 6 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 10 990 Kč

Popis zajezdu
Villa Giulliana PolohaLago di Garda – Malcesine – Monte Baldo – Limone Sul Garda – Riva del Garda – Lago di Tenno – Ville del Monte – Calvola – Canale di Tenno – Sirmione – Verona – Arco – vodopády Cascata Varone – Lago di Molveno – Pradel – BrentaPohodový pobyt v hotelu s bazénem, kousek od jezera Lago di Garda v Itálii, které je známé příjemným klimatem – na jihu teplé a mělké, na severu hluboké, schované ve stínu vysokých alpských masivů.Každodenní výlety do překrásného okolí v ceně.UbytováníUbytování je zajištěno v  příjemném ***rodinném hotelu Villa Giuliana v klidnější části Riva del Garda asi 1 km od centra města a 300 m od jezera Lago di Garda. Pláže u jezera jsou zdarma.Hotel je vybaven restaurací, wifi za poplatek, zahradou s výhledem na okolní hory a venkovním bazénem s lehátky.Pokoje jsou vybaveny příslušenstvím, fénem, satelitní TV, trezorem, klimatizací a převážně i balkonem.
Program

1. den

Odjezd ve večerních hodinách (Česká Třebová okolo 18.00) směrem Praha, Rozvadov, Innsbruck, Rovereto.


2. den

Ráno dorazíme k jednomu z nejkrásnějších a nejhlubších alpských jezer Lago di Garda. Vyhlídkovou silnicí přejedeme do městečka Malcesine. Lanovka (22 €) s otáčejícími se kabinkami nás vynese vysoko nad jezero na vrchol Monte Baldo, kde nás čekají překrásné výhledy na Dolomity až na ledovec Presena. Po procházce, při níž si užijeme nádherné výhledy na okolní hory, sjedeme do středověkého městečka Malcesine se spletí starých uliček a hradem Scaligero, v němž byl vězněn Goethe.
Zájemci mohou využít možnosti koupání a ostatní přejedou trajektem (10 €) na západní stranu jezera Lago di Garda (kam se autobus nedostane) do městečka Limone Sul Garda, které je proslaveno pěstováním citrónů a dlouhověkostí svých obyvatel, městečko je schované pod mohutnou skálou.

Navečer příjezd na ubytování do Riva del Garda, večeře.


3. den

Po snídani vyjedeme na výlet do nedalekého okolí,  zastavíme u jeskynních vodopádů Varone (6 €), kde si projdeme jeskyně, prohlédneme si botanickou zahrádku a obdivovat můžeme i četné vodopády vč. skalních.

Autobus doveze k Lago di Tenno. Zájemci se mohou vykoupat v křišťálově průzračné vodě a ostatní se vydají na procházku kolem jezera. Ti zdatnější zvládnou pěší výlet do asi 3 km vzdálených vesniček na kopci Ville del Monte, která se řadí mezi ty nejkrásnější v Itálii a je považována za vůbec nejzachovalejší středověkou vesnici v celé zemi. Její části Calvola i Canale nás okouzlí zachovalými středověkými kamennými domy, křivolakými uličkami a dechberoucími výhledy na jezero Garda, olivové háje i Dolomity.

Zájemci se mohou vrátit pěšky zpět do Riva del Garda, ostatní tam přejedou autobusem. V podvečer bude čas na koupání či prozkoumání půvabného města Riva del Garda, večeře.


4. den

Po snídani nás čeká celodenní výlet vyhlídkovou silnicí podél jezera Lago di Garda až na jeho jižní břeh. Přejedeme do lázeňského města Sirmione na jižním výběžku pevniny, zasahujícím hluboko do jezera. Tady si projdeme středověké uličky, prohlédneme další hrad rodu Scaligeri, ochutnáme úžasnou zmrzlinu a obdivovat můžeme i staré římské Catullovy lázně. Ty uvidíme i během vyjížďky na motorových člunech (8 €) kolem celého poloostrova. Zájemci mohou využít možnosti koupání na městské pláži.
Na odpoledne přejedeme do staroslavné Verony, města Romea a Julie, kde uvidíme římský amfiteátr, staré hradby, středověké kostely i slavný balkón, na nějž Shakespeare umístil proslulou romantickou scénu. Návrat na večeři.


5. den

Po snídani nás čeká odpočinkový den, který lze využít ke koupání v bazénu, či k pobytu u jezera a v historickém městě Riva del Garda.

V případě zájmu lze zajistit ochutnávku místních specialit,  carne salada, vína a olivového oleje (12 €) spojenou s nákupem místních specialit (sýr, víno, pršut, olivy, balzamico, pesto) za výhodné ceny producentů v místním družstvu.


6. den

Po snídani vyklidíme pokoje a vyrazíme do hlubokého údolí pod masiv Brenta. Krátká zastávka v   Arcu, v jehož historické části se lze projít kamennými uličkami a vystoupat do výšky 130 metrů k hradu, odkud se naskytne krásný pohled na olivové háje, město, skály a jezero.
Panoramatickou silnicí dojedeme k Lago di Molveno pod dolomitský masiv Brenta. Lanovkou (16 €) vyjedeme na Pradel (1 350 m n. m.), kde se rozloučíme s Dolomity překrásnými výhledy na jezero a špičatý masiv Brenta s typickými dolomitskými štíty. Milovníci turistiky vyjdou až na rifugio La Montanara či na hřeben Palon de Tovre, ostatní se ještě mohou vykoupat v jezeře.
K večeru odjezd zpět do ČR.


7. den

Návrat do ČR v ranních hodinách (Česká Třebová okolo 7.00), další dle trasy.

Cena zahrnuje
- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného; - výlety dle programu; - 4x ubytování ve 2–3lůžkovém pokoji s příslušenstvím v ***hotelu; - 4x snídaně (formou bufetového stolu); - 4x večeře (tříchodové menu včetně salátového bufetového stolu); - služby průvodce; - pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
- pojištění léčebných výloh a storna Allianz pojišťovny a. s. (664 Kč dospělý, 332 Kč dítě do 15 let, 1328 Kč senior nad 70 let); - pobytové taxy (asi 1,5 €/os./noc, nutno platit na místě); - příplatek za jednolůžkový pokoj 2 500 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit); - vstupné, lanovky, loď. Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení.
Odjezdy
Česká Třebová
Pardubice - základní trasa
Holice
Hradec Králové - základní trasa
Praha - základní trasa
Litomyšl - základní trasa
Vysoké Mýto - základní trasa
Chrudim - základní trasa
Ústí nad Orlicí
Žamberk + příplatek 300 Kč
Rozvadov - základní trasa
Kostelec n. O. + příplatek 300 Kč
Plzeň - základní trasa
Svitavy + příplatek 300Kč
Choceň + příplatek 300Kč
Beroun - základní trasa
Lanškroun + příplatek 300Kč
Letohrad + příplatek 300 Kč
Poděbrady OMV - základní trasa
Třebechovice p. O. + příplatek 300 Kč
Týniště n. O. + příplatek 300 Kč
Vamberk + příplatek 300Kč
Poznamka
sleva FM
02.08. (Po) - 08.08. (Ne) 2021 - 7 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Pokoj 1+0 - Cena za lůžko další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-10 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoRiva del Garda
HotelLéto u alpského jezera Lago di Garda - POBYTOVÝ S VÝLETY
Pokoj 1+0 - Cena za lůžko
Termín02.08.2021 - 08.08.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...