GO parking
 

 

ID: 768919

Léto u alpského jezera Lago di Garda - POBYTOVÝ S VÝLETY ***

Termín: 31.07. (Pá) - 06.08. (Čt) 2020

Délka pobytu: 7 dní, 4 noci

Doprava: Autobus / Více odjezdových míst

Strava: Polopenze

Cena: 10 690 Kč

  • Dovolená u jezera
  • Novinka
Poloha

Lago di Garda – Malcesine – Monte Baldo – Limone Sul Garda – Riva del Garda – Lago di Tenno – Ville del Monte – Calvola – Canale di Tenno – Sirmione – Verona – Arco – vodopády Cascata Varone – Lago di Molveno – Pradel – Brenta

Pohodový pobyt v hotelu s bazénem, kousek od jezera Lago di Garda v Itálii, které je známé příjemným klimatem – na jihu teplé a mělké, na severu hluboké, schované ve stínu vysokých alpských masivů.

Každodenní výlety do překrásného okolí v ceně.

Program

1. den: Odjezd ve večerních hodinách (Česká Třebová okolo 18.00) směrem Praha, Rozvadov, Innsbruck, Rovereto.
2. den: Ráno dorazíme k jednomu z nejkrásnějších a nejhlubších alpských jezer Lago di Garda. Vyhlídkovou silnicí přejedeme do městečka Malcesine. Lanovka (22 €) s otáčejícími se kabinkami nás vynese vysoko nad jezero na vrchol Monte Baldo, kde nás čekají překrásné výhledy na Dolomity až na ledovec Presena. Po procházce kolem jezera, při níž si užijeme nádherné výhledy na okolní hory, sjedeme do středověkého městečka Malcesine se spletí starých uliček a hradem Scaligero, v němž byl vězněn Goethe.
Zájemci mohou využít možnosti koupání a ostatní přejedou trajektem (10 €) na západní stranu jezera Lago di Garda (kam se autobus nedostane) do městečka Limone Sul Garda, které je proslaveno pěstováním citrónů a dlouhověkostí svých obyvatel, městečko je schované pod mohutnou skálou. 
Navečer příjezd na ubytování do Riva del Garda, večeře.
3. den: Po snídani vyjedeme na výlet do nedalekého okolí,  zastavíme u jeskynních vodopádů Varone (6 €), kde si projdeme jeskyně, prohlédneme si botanickou zahrádku a obdivovat můžeme i četné vodopády vč. skalních. Autobus doveze k Lago di Tenno. Zájemci se mohou vykoupat v křišťálově průzračné vodě a ostatní se vydají na procházku kolem jezera. Ti zdatnější zvládnou pěší výlet do asi 3 km vzdálených vesniček na kopci Ville del Monte, která se řadí mezi ty nejkrásnější v Itálii a je považována za vůbec nejzachovalejší středověkou vesnici v celé zemi. Její části Calvola, Canale i Pastoedo nás okouzlí zachovalými středověkými kamennými domy, křivolakými uličkami a dechberoucími výhledy na jezero Garda, olivové háje i Dolomity. Zájemci se mohou vrátit pěšky zpět do Riva del Garda, ostatní tam přejedou autobusem. V podvečer bude čas na koupání či prozkoumání půvabného města Riva del Garda, večeře.
4. den: Po snídani nás čeká celodenní výlet vyhlídkovou silnicí podél jezera Lago di Garda až na jeho jižní břeh. Přejedeme do lázeňského města Sirmione na jižním výběžku pevniny, zasahujícím hluboko do jezera. Tady si projdeme středověké uličky, prohlédneme další hrad rodu Scaligeri, ochutnáme úžasnou zmrzlinu a obdivovat můžeme i staré římské Catullovy lázně. Ty uvidíme i během vyjížďky na motorových člunech (8 €) kolem celého poloostrova. Zájemci mohou využít možnosti koupání na městské pláži. Na odpoledne přejedeme do staroslavné Verony, města Romea a Julie, kde uvidíme římský amfiteátr, staré hradby, středověké kostely i slavný balkón, na nějž Shakespeare umístil proslulou romantickou scénu. Návrat na večeři.
5. den: Po snídani nás čeká odpočinkový den, který lze využít ke koupání v bazénu, či k pobytu u jezera a v historickém městě Riva del Garda. V případě zájmu lze zajistit ochutnávku místních specialit,  carne salada, vína a olivového oleje (12 €) spojenou s nákupem místních specialit (sýr, víno, pršut, olivy, balzamico, pesto) za výhodné ceny producentů v místním družstvu.
6. den: Po snídani vyklidíme pokoje a vyrazíme do hlubokého údolí pod masiv Brenta. Krátká zastávka v   Arcu, v jehož historické části se lze projít kamennými uličkami a vystoupat do výšky 130 metrů k hradu, odkud se naskytne  krásný pohled na olivové háje, město, skály a jezero. Panoramatickou silnicí dojedeme k Lago di Molveno pod dolomitský masiv Brenta. Lanovkou (16 €) vyjedeme na Pradel (1 350 m n. m.), kde se rozloučíme s Dolomity překrásnými výhledy na jezero a špičatý masiv Brenta s typickými dolomitskými štíty. Milovníci turistiky vyjdou až na rifugio La Montanara či na hřeben Palon de Tovre, ostatní se ještě mohou vykoupat v jezeře. K večeru odjezd zpět do ČR.
7. den: Návrat do ČR v ranních hodinách (Česká Třebová okolo 7.00), další dle trasy.

Ubytování

Ubytování je zajištěno v  příjemném ***rodinném hotelu Villa Giuliana v klidnější části Riva del Garda asi 1 km od centra města a 300 m od jezera Lago di Garda. Pláže u jezera jsou zdarma.
Hotel je vybaven restaurací, wifi za poplatek, zahradou s výhledem na okolní hory a venkovním bazénem s lehátky.
Pokoje jsou vybaveny příslušenstvím, fénem, satelitní TV, trezorem, klimatizací a převážně i balkonem.

Stravování

- 4x snídaně (formou bufetového stolu)

- 4x večeře (tříchodové menu včetně salátového bufetového stolu)

Cena zahrnuje

- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného;

- výlety dle programu;

- 4x ubytování ve 2–4lůžkovém pokoji s příslušenstvím v ***hotelu;

- 4x snídaně (formou bufetového stolu);

- 4x večeře (tříchodové menu včetně salátového bufetového stolu);

- služby průvodce;

- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- pojištění léčebných výloh a storna Allianz pojišťovny a. s. (290 Kč dospělý, 145 Kč dítě do 15 let, 580 Kč senior nad 70 let);

- pobytové taxy (asi 1,5 €/os./noc, nutno platit na místě);

- příplatek za jednolůžkový pokoj 2 500 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit);

- vstupné, lanovky, loď.

Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení.

Další informace

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

Zájezd pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář Čile s. r. o., IČ: 06563431.

Doprava

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Litomyšl, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Holice nebo Chrudim, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady (OMV), Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov;

+ 200 Kč/os.: Lanškroun, Svitavy, Choceň, Jaroměř, Žamberk, Letohrad, Vamberk, Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, Třebechovice. 

Pro uzavřené skupiny, nebo při plném obsazení svozového vozidla (4 či 8 osobami na jedné smlouvě) cena dle dohody.

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

Náš názor

Dovolená pro milovníky hor a jezer, pohoda v krásném hotelu, každý den výlety do překrásného okolí s rozumnou dávkou turistiky. 

Náš názor

Dovolená pro milovníky hor a jezer, pohoda v krásném hotelu, každý den výlety do překrásného okolí s rozumnou dávkou turistiky. 

31.07. (Pá) - 06.08. (Čt) 2020 - 7 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Polopenze
Autobus/Více odjezdových míst
-10 690 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoRiva del Garda
HotelLéto u alpského jezera Lago di Garda - POBYTOVÝ S VÝLETY
Cena za osobu
Termín01.08.2020 - 05.08.2020 - s dopravou 31.07.2020 - 06.08.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...