GO parking
 

 

ID: 1000256

Léto u alpského jezera Lago di Garda ***

Termín: 13.07. (So) - 19.07. (Pá) 2024

Délka pobytu: 7 dní, 6 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 13 290 Kč

Popis zajezdu
Bazzanegga Poloha Lago di Garda – Malcesine – Monte Baldo – Limone Sul Garda – Riva del Garda – ochutnávka lokálních produktů v Agri Riva – Tremosine - Lago di Tenno – Ville del Monte – Calvola – Canale di Tenno –  vodopády Cascata Varone – Lago di Molveno – Pradel – Dolomiti di Brenta Ubytování Ubytování je zajištěno v *** hotelu Bazzanegga v Tremosine sul Garda asi 2,5 km od centra rušného městečka Limone sul Garda, vysoko nad jezerem Lago di Garda na slunečné terase s úžasnými výhledy. Hotel je vybaven restaurací, barem, barem u bazénu, fitness, zahradou s výhledem na okolní hory a jezero, 3 venkovními bazény, 5 tenisovými kurty, minigolfem a fotbalovým hřištěm. Pokoje jsou vybaveny příslušenstvím, WiFi, fénem, satelitní TV, trezorem, klimatizací, balkonem převážně s výhledem na jezero.
Program

1. den

 Odjezd ve večerních hodinách (Česká Třebová okolo 17.00) směrem Praha, Rozvadov, Innsbruck, Rovereto


2. den

Ráno dorazíme k jednomu z nejkrásnějších a nejhlubších alpských jezer Lago di Garda. Vyhlídkovou silnicí přejedeme do městečka Malcesine. Lanovka (25 €) s otáčejícími se kabinkami nás vynese vysoko nad jezero na vrchol Monte Baldo, kde nás čekají překrásné výhledy na Dolomity až na ledovec Presena. Po procházce, při níž si užijeme nádherné výhledy na okolní hory, sjedeme do středověkého městečka Malcesine se spletí starých uliček a hradem Scaligero, v němž byl vězněn Goethe.

Navečer příjezd na ubytování do Tremosine sul Garda, koupání v hotelových bazénech, večeře.


3. den

Po snídani vyjedeme na výlet do nedalekého okolí. Autobus nás doveze k Lago di Tenno. Zájemci se mohou vykoupat v křišťálově průzračné vodě a ostatní se vydají na procházku kolem jezera. Ti zdatnější zvládnou pěší výlet do asi 3 km vzdálené vesničky na kopci Ville del Monte, která se řadí mezi ty nejkrásnější v Itálii a je považována za vůbec nejzachovalejší středověkou vesnici v celé zemi. Její části Calvola i Canale nás okouzlí zachovalými středověkými kamennými domy, křivolakými uličkami a dechberoucími výhledy na jezero Garda, olivové háje i Dolomity.

V případě zájmu lze zajistit ochutnávku místních specialit, carne salada, vína a olivového oleje (15 €) spojenou s nákupem místních specialit (sýr, víno, pršut, olivy, balzamico, pesto) za výhodné ceny od producentů v družstvu Agri Riva v Riva del Garda. Navečer lze navštívit toto slavné letovisko s krásným historickým centrem, množstvím obchůdků a restaurací. Po návratu večeře.


4. den

Po snídani nás čeká celodenní výlet vyhlídkovou silnicí podél jezera Lago di Garda až na jeho jižní břeh. Přejedeme do lázeňského města Sirmione na jižním výběžku pevniny, zasahujícím hluboko do jezera. Tady si projdeme středověké uličky, prohlédneme další hrad rodu Scaligeri, ochutnáme úžasnou zmrzlinu a obdivovat můžeme i staré římské Catullovy lázně. Ty uvidíme i během vyjížďky na motorových člunech (10 €) kolem celého poloostrova. Zájemci mohou využít možnosti koupání na městské pláži.
Na odpoledne přejedeme do staroslavné Verony, města Romea a Julie, kde uvidíme římský amfiteátr, staré hradby, středověké kostely i slavný balkón, na nějž Shakespeare umístil proslulou romantickou scénu. Návrat na večeři.


5. den

Po snídani nás čeká odpočinkový den, který lze využít ke koupání v bazénu, či k pobytu u jezera a v historickém městě Limone Sul Garda. Také lze vystoupat na vyhlídkový vrchol Monte Bestone nad Tremosine sul Garda.

Zájemce sveze autobus do Limone Sul Garda, které je proslaveno pěstováním citrónů a dlouhověkostí svých obyvatel. Městečko je schované pod mohutnou skálou.

Zde se lze koupat v jezeře či prozkoumat malebné středověké městečko s četnými obchůdky a posezením na břehu jezera.

V podvečer bude čas na koupání u hotelu, večeře.


6. den

Po snídani vyklidíme pokoje a vyrazíme do hlubokého údolí pod masiv Brenta.

Cestou zastavíme u jeskynních vodopádů Varone (6 €), kde si projdeme jeskyně, prohlédneme si botanickou zahradu a obdivovat můžeme i četné vodopády včetně skalních.
Panoramatickou silnicí dojedeme k Lago di Molveno pod dolomitský masiv Brenta. 

Lanovkou (17 €) vyjedeme na Pradel (1 350 m n. m.), kde se rozloučíme s Dolomity překrásnými výhledy na jezero a špičatý masiv Brenta s typickými dolomitskými štíty. Milovníci turistiky vyjdou až na rifugio La Montanara či na hřeben Palon de Tovre, ostatní se ještě mohou vykoupat v jezeře.
K večeru odjezd zpět do ČR.


7. den

Návrat do ČR v ranních hodinách (Česká Třebová okolo 7.00), další dle trasy.

Cena zahrnuje
dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného; výlety dle programu; 4x ubytování ve 2 lůžkovém pokoji s příslušenstvím v ***hotelu; 4x snídaně (formou bufetového stolu); 4x večeře (tříchodové menu formou bufetu) vč. minerální vody; služby průvodce; pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh ERV pojišťovny Standard + Covid; pojištění storna zájezdu 5% z ceny zájezdu k pojištění LV; pobytové taxy (asi 2 €/os./noc, nutno platit na místě); příplatek za jednolůžkový pokoj 3.000 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit); vstupné, lanovky, loď.
Odjezdy
Česká Třebová
Praha
Pardubice
Vysoké Mýto
Hradec Králové
Ústí nad Orlicí
Litomyšl
Holice
Plzeň
Žamberk + 300 Kč, směr Praha
Rozvadov
Poděbrady (OMV)
Vamberk + 300 Kč, směr Praha
Choceň + 300 Kč, směr Praha
Svitavy+ 300 Kč, směr Praha
Beroun (OMV)
Chrudim + 300 Kč, směr Praha
Kostelec n. O. + 300 Kč, směr Praha
Lanškroun + 300 Kč, směr Praha
Letohrad + 300 Kč, směr Praha
Třebechovice p. O. + 300 Kč
Týniště n. O. + 300 Kč
13.07. (So) - 19.07. (Pá) 2024 - 7 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Pokoj 2+0 - Cena za lůžko další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-5%13 290 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoTremosine sul Garda
HotelLéto u alpského jezera Lago di Garda
Pokoj 2+0 - Cena za lůžko
Termín13.07.2024 - 19.07.2024
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...