GO parking
 

 

ID: 1000256

Léto u alpského jezera Lago di Garda ***

Termín: 02.07. (So) - 08.07. (Pá) 2022

Délka pobytu: 7 dní, 6 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 12 990 Kč

Popis zajezdu
Bazzanegga Poloha Lago di Garda – Tremosine sul Garda – Malcesine – Monte Baldo – Limone Sul Garda – Riva del Garda – Lago di Tenno – Ville del Monte – Calvola – Canale di Tenno – Sirmione – Verona – Arco – vodopády Cascata Varone – Lago di Molveno – Pradel – Brenta Pohodový pobyt v hotelu s bazénem, kousek od jezera Lago di Garda v Itálii, které je známé příjemným klimatem – na jihu teplé a mělké, na severu hluboké, schované ve stínu vysokých alpských masivů. Každodenní výlety do překrásného okolí v ceně. Ubytování Ubytování je zajištěno v *** hotelu Bazzanegga v Tremosine sul Garda asi 2,5 km od centra rušného městečka Limone sul Garda, vysoko nad jezerem Lago di Garda na slunečné terase s úžasnými výhledy. Hotel je vybaven restaurací, barem, barem u bazénu, fitness, zahradou s výhledem na okolní hory a jezero, 3 venkovními bazény, 5 tenisovými kurty, minigolfem a fotbalovým hřištěm. Pokoje jsou vybaveny příslušenstvím, WiFi, fénem, satelitní TV, trezorem, klimatizací, balkonem převážně s výhledem na jezero.
Program

1. den

Odjezd ve večerních hodinách (Česká Třebová okolo 17.00) směrem Praha, Rozvadov, Innsbruck, Rovereto.


2. den

Ráno dorazíme k jednomu z nejkrásnějších a nejhlubších alpských jezer Lago di Garda. Vyhlídkovou silnicí přejedeme do městečka Malcesine. Lanovka (25 €) s otáčejícími se kabinkami nás vynese vysoko nad jezero na vrchol Monte Baldo, kde nás čekají překrásné výhledy na Dolomity až na ledovec Presena. Po procházce, při níž si užijeme nádherné výhledy na okolní hory, sjedeme do středověkého městečka Malcesine se spletí starých uliček a hradem Scaligero, v němž byl vězněn Goethe.

Navečer příjezd na ubytování do Tremosine sul Garda, koupání v hotelových bazénech, večeře.


3. den

Po snídani vyjedeme na výlet do nedalekého okolí,  zastavíme u jeskynních vodopádů Varone (6 €), kde si projdeme jeskyně, prohlédneme si botanickou zahradu a obdivovat můžeme i četné vodopády vč. skalních.

Autobus doveze k Lago di Tenno. Zájemci se mohou vykoupat v křišťálově průzračné vodě a ostatní se vydají na procházku kolem jezera. Ti zdatnější zvládnou pěší výlet do asi 3 km vzdálených vesniček na kopci Ville del Monte, která se řadí mezi ty nejkrásnější v Itálii a je považována za vůbec nejzachovalejší středověkou vesnici v celé zemi. Její části Calvola i Canale nás okouzlí zachovalými středověkými kamennými domy, křivolakými uličkami a dechberoucími výhledy na jezero Garda, olivové háje i Dolomity.

Zájemci mohou využít cestou zpět průjezdu městečkem Limone Sul Garda, které je proslaveno pěstováním citrónů a dlouhověkostí svých obyvatel, městečko je schované pod mohutnou skálou. Zde lze vystoupit a koupat se v jezeře či prozkoumat malebné středověké městečko a dojít zpět do hotelu pěšky (cca 2,5 km).  V podvečer bude čas na koupání u hotelu, večeře.


4. den

Po snídani nás čeká celodenní výlet vyhlídkovou silnicí podél jezera Lago di Garda až na jeho jižní břeh. Přejedeme do lázeňského města Sirmione na jižním výběžku pevniny, zasahujícím hluboko do jezera. Tady si projdeme středověké uličky, prohlédneme další hrad rodu Scaligeri, ochutnáme úžasnou zmrzlinu a obdivovat můžeme i staré římské Catullovy lázně. Ty uvidíme i během vyjížďky na motorových člunech(10 €) kolem celého poloostrova. Zájemci mohou využít možnosti koupání na městské pláži.
Na odpoledne přejedeme do staroslavné Verony, města Romea a Julie, kde uvidíme římský amfiteátr, staré hradby, středověké kostely i slavný balkón, na nějž Shakespeare umístil proslulou romantickou scénu. Návrat na večeři.


5. den

Po snídani nás čeká odpočinkový den, který lze využít ke koupání v bazénu, či k pobytu u jezera a v historickém městě Limone sul Garda. Také lze vystoupat na vyhlídkový vrchol Mt. Bestone nadTremosine sul Garda. 

V případě zájmu lze zajistit ochutnávku místních specialit,  carne salada, vína a olivového oleje (15 €) spojenou s nákupem místních specialit (sýr, víno, pršut, olivy, balzamico, pesto) za výhodné ceny producentů v družstvu v Riva del Garda či navštívit toto slavné letovisko s krásným historickým centrem.


6. den

Po snídani vyklidíme pokoje a vyrazíme do hlubokého údolí pod masiv Brenta. Krátká zastávka v   Arcu, v jehož historické části se lze projít kamennými uličkami a vystoupat do výšky 130 metrů k hradu, odkud se naskytne krásný pohled na olivové háje, město, skály a jezero (hrad 6 €).
Panoramatickou silnicí dojedeme k Lago di Molveno pod dolomitský masiv Brenta. Lanovkou (17 €) vyjedeme na Pradel (1 350 m n. m.), kde se rozloučíme s Dolomity překrásnými výhledy na jezero a špičatý masiv Brenta s typickými dolomitskými štíty. Milovníci turistiky vyjdou až na rifugio La Montanara či na hřeben Palon de Tovre, ostatní se ještě mohou vykoupat v jezeře.
K večeru odjezd zpět do ČR.


7. den

Návrat do ČR v ranních hodinách (Česká Třebová okolo 7.00), další dle trasy.

Cena zahrnuje
dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného; výlety dle programu; 4x ubytování ve 2 lůžkovém pokoji s příslušenstvím v ***hotelu; 4x snídaně (formou bufetového stolu); 4x večeře (tříchodové menu formou bufetu) vč. minerální vody; služby průvodce; pojištění CK proti úpadku..
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a pojištění storna zájezdu (není-li připlaceno). pobytové taxy (asi 2 €/os./noc, nutno platit na místě); příplatek za jednolůžkový pokoj 2 500 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit); vstupné, lanovky, loď.
Odjezdy
Česká Třebová
Praha
Hradec Králové
Pardubice
Ústí nad Orlicí
Holice
Litomyšl
Vysoké Mýto
Žamberk + 300Kč, směr Praha
Rozvadov
Svitavy+ 300Kč, směr Praha
Poděbrady OMV
Vamberk + 300Kč, směr Praha
Choceň + 300Kč, směr Praha
Plzeň
Beroun - OMV dálnice
Kostelec n. O. + 300Kč, směr Praha
Lanškroun + 300Kč, směr Praha
Letohrad + 300Kč, směr Praha
Třebechovice p. O. + příplatek 300 Kč
Týniště n. O. + příplatek 300 Kč
02.07. (So) - 08.07. (Pá) 2022 - 7 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Pokoj 1+0 - Cena za lůžko další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-12 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoTremosine sul Garda
HotelLéto u alpského jezera Lago di Garda
Pokoj 1+0 - Cena za lůžko
Termín02.07.2022 - 08.07.2022
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...