GO parking
 

 

ID: 448058

Velká dolomitská cesta ***

Termín: 13.06. (St) - 17.06. (Ne) 2018

Délka pobytu: 5 dní, 2 noci

Doprava: Autobus / Více odjezdových míst

Strava: Snídaně

Cena: 3 990 Kč

Poloha

Brixen - Messnerovo muzeum Kronplatz - jezero Pragser Wildsee - jezero Misurina - Col da Varda - Tre Cime di Llavaredo - Cortina d´Ampezzo - Velká dolomitská cesta - Passo Falzarego - Passo Pordoi - jezero Karersee.

V čase kdy Dolomity kvetou, aneb romantika na Misurině. 

 

Program

1. den: odjezd ve večerních hodinách.

2. den: ráno příjezd do Brixenu, návštěva městečka, procházka k exilovému domku K. H. Borovského, přejezd pod Kronplatz, zájemci vyjedou lanovkou na horu, která je sídlem mystické královny Dolomit a podívají se do nového muzea Reinholda Messnera, dílo Zahy Hadid.

Přejezd k legendárnímu jezeru Pragser Wildsee, kde dle legendy leží poklad Fanů, procházka kolem jezera v srdci národního parku Fanes, dojezd na ubytování, kousek od jezera Misurina. Zájemci mají večeři. 

3. den: snídaně, dopoledne u jezera Misurina, lze vyjet lanovkou na Col da Varda, přímo nad jezero Misurina s překrásnými výhledy na půl Dolomit, vč. masívu Marmarole, Tofana, Sorapis, Cristalo, Cadini.... 

V poledne výjezd autobusem panoramatickou placenou silnicí přímo pod slavné Věže Lavarédské (Drei Zinnen, Tre Cime di Lavaredo 3003 m. n.m.), zájemci si mohou věže obejít po turistickém chodníku (uvidíme Monte Piano i místa tvrdých válečných střetů, střílny, bunkry...). Různě dlouhé trasy dle dispozic, lze chodit i velmi pohodlně, zvládne to téměř každý. Navečer návrat do hotelu, pro zájemce večeře.

4. den: po snídani nás čeká Velká dolomitská cesta, projedeme pod masívy Cristallo a Sorapis, krátká zastávka v malebné Cortině d'Ampezzo.

Kolem legendárních míst 1. světové války projedeme na sedlo Passo Falzarego(2105 m n.m), uvidíme Col di Lana, Cinque Torri i Marmoladu, vystoupáme do sedla Passo Pordoi (2239 m n.m.), zájemci vyjedou lanovkou na Terasu Dolomit v masivu Sella (Sass Pordoi 2952 m n.m.) s nejkrásnějším výhledem na Dolomity a Marmoladu, nejvyšší horu Dolomit. 

Přes Canazei pod Sasso Lungo a údolí Val di Fassa výjezd k jezeru Carersee, kde se otevře poslední úchvatný výhled na dolomitský útvar Latemar, poté návrat do ČR. 

5. den: předpokládaný návrat v ranních hodinách.

Ubytování

ubytování v hotelu - 2 lůžk. pokoje s příslušenstvím a možností 1- 2  přistýlky, nedaleko jezera Misurina. 

Stravování

2x snídaně s možností dokoupení večeří.

Doprava

autobusová.

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady OMV, Praha, Plzeň.

Svoz + 200 Kč: Vamberk, Letohrad, Žamberk, Choceň, Chrudim, Lanškroun, Svitavy.

Skupiny nad 8 osob příplatky neplatí. 

Cena zahrnuje

dopravu klim. busem, 2x ubytování v hotelech (2 lůžk. pokoje s příslušenstvím a možností přistýlky), 2x snídani, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

vstupné, lanovky, večeře, vyhlídkovou silnici pod Tre Cime, pobytové taxy (cca 2 € / os. / noc) a pojištění léčebných výloh. 

Příplatky:  jednolůžkový pokoj + 600 Kč, 2x večeře + 1000 Kč, pojištění léčebných výloh Allianz vč. storna zájezdu (290 Kč dospělý, 145 Kč dítě do 15 let a 870 Kč senior nad 70 let, storno do 80%).

Náš názor

Pohodový, vychytaný program s ubytováním na překrásném místě a lehkou turistikou. Určitě načerpete mnoho energie. 

13.06. (St) - 17.06. (Ne) 2018 - 5 dní, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2 lůžkový pokoj s možností přistýlky
Snídaně
Autobus/Více odjezdových míst
-15%Last minute3 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoMisurina, Cortina Ampezzo
HotelVelká dolomitská cesta
2 lůžkový pokoj s možností přistýlky
Termín14.06.2018 - 16.06.2018 - s dopravou 13.06.2018 - 17.06.2018
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...