GO parking
 

 

ID: 961630

Rozkvetlé Dolomity a Lago di Garda - POBYTOVÝ S VÝLETY ***

Termín: 03.07. (So) - 09.07. (Pá) 2021

Délka pobytu: 7 dní, 6 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 8 990 Kč

Popis zajezdu
Poloha Lago di Garda – Limone sul Garda – Malcesine – Monte Baldo – náhorní plošina Renon (Ritten) – zemní pyramidy – Schlern – Bolzano – „muž z ledu" Ötzi – Brixen  – Merano – Dorf Tirol – Castel Tirolo – zámek Trauttmansdorff – Plose Val Gardena – Ortisei – Seiser Alm   Ubytování v krásném Brixenu v hotelu s krytým bazénem a výbornou kuchyní. Každý den výlety do úchvatného okolí. Ubytování Hotel*** Angerer leží na okraji turisticky atraktivního městečka Brixen v docházkové vzdálenosti od Aquareny (vnitřní i venkovní bazény), supermarketu a historického centra města. Vybavení hotelu: v hotelu je k dispozici restaurace, bar, trezor, wifi, wellness (vnitřní bazén, finská a infra sauna), zahrada, bar. Pokoje: Příjemně zařízené 2–4lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV, některé s balkónem. Jednolůžkové pokoje možné za příplatek.
Program

1. den

Odjezd ve večerních hodinách (Česká Třebová okolo 18.00) směrem Praha, Rozvadov, Innsbruck, Rovereto.


2. den

Ráno přijedeme k jednomu z nejkrásnějších a nejhlubších alpských jezer Lago di Garda. Dopoledne nás otáčivá lanovka vynese vysoko nad jezero na vrchol Monte Baldo, kde nás čekají překrásné výhledy na půlku Dolomit a procházka po vyhlídkách nad jezerem. Poté sjedeme do středověkého městečka Malcesine s dominantou hradu Scaligero (kde byl vězněn Goethe) a změtí starých uliček.

Pro zájemce možnost koupání, nebo přejezd lodí přes jezero do úchvatného městečka vtěsnaného pod skálu na západním břehu jezera - Limone sul Garda, krátká procházka romantickým městečkem (ve městě není prostor pro autodopravu) přejezd lodí zpět do Malcesine.  Odpoledne odjedeme na ubytování přímo do Brixenu.  Večeře.


3. den

Po snídani vyrazíme na výlet do údolí Val Gardena. Ze střediska St. Ulrich (Ortisei) vyjedeme lanovkou vysoko na náhorní plošinu Seiser Alm, kde náš čeká pohodlná procházka přes rozkvetlé louky s krásnými výhledy na Sellu, Tofanu, Sassolungo, Schlern a další dolomitské vrcholy. Po sjezdu dolů se projdeme luxusním letoviskem Ortisei. Odpoledne návrat zpět do Brixenu, volno na koupání,  večeře.


4. den

Po snídani odjezd na celodenní výlet do lázeňského a dostihového města Merano. Po procházce tímto historickým městem pod ledovci Ötztalských Alp vyjedeme malou lanovkou na tzv. „jablečnou" náhorní plošinu, odkud se vydáme pohodovou chůzí do malebné vesnice Dorf Tirol s rodovým hradem tyrolských hrabat Castel Tirolo, osobní volno v této malebné vesničce nad roklí.
Odpoledne budeme pokračovat návštěvou zámku Trauttmansdorff s nejkrásnějšími zahradami Itálie. Na oblíbeném místě císařovny Sissi si v exotických zahradách budeme užívat nádherné vyhlídky i klid u jezírka. Návrat na ubytování do Brixenu na večeři.


5. den

Volný den určený k turistice po blízkém okolí hotelu (hora Plose) nebo ke koupání v místních lázních, na nákupy, případně k relaxaci v hotelovém bazénu či na zahradě. Lze se vpravit k prastarému klášteru Novacela (Neustift) na okraji Brixenu či na průzkum města s průvodcem - staré centrum, Dóm, Havlíčkův domek a hotel U Slona, atd. V případě zájmu více účastníků je možné zorganizovat ochutnávku místního vína před večeří na zahradě (5 €). 


6. den

Ráno po snídani a po vyklizení pokojů vyjedeme autobusem na náhorní plošinu Renon (Ritten), kde si prohlédneme unikátní přírodní útvary připomínající obrovské houby, zvané zemní pyramidy. Odtud se nám naskytnou také překrásné výhledy na Dolomity.
Odpoledne nás čeká procházka historickým centrem Bolzana. Zájemci se mohou podívat na Ötziho, legendárního „muže z ledu", starého přes 5 000 let, ostatní si projdou rušné město a mohou si užít malebné italské uličky.
Večer odjezd zpět do ČR.


7. den

Návrat do ČR v nočních až časných ranních hodinách (Česká Třebová okolo 6.00), další dle trasy.

Cena zahrnuje
dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného; 4x ubytování ve 2–4lůžkovém pokoji s příslušenstvím v ***hotelu v Brixenu; 4x polopenze (snídaně formou bufetového stolu, výborná večeře s více chody, většinou včetně salátového bufetu) použití relaxační zóny v hotelu (bazén, saunu, zahradu); výlety uvedené v programu; služby průvodce; pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna Allianz pojišťovny a. s. (664 Kč dospělý, 332 Kč dítě do 15 let, 1328 Kč senioři nad 70 let); pobytové taxy (asi 2 €/os./noc, nutno platit na místě); příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 200 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit); vstupné a lanovky (asi 80-90 €).
Odjezdy
Česká Třebová - základní trasa
Ústí nad Orlicí - základní trasa
Pardubice - základní trasa
Hradec Králové - základní trasa
Litomyšl - základní trasa
Chrudim - základní trasa
Praha - základní trasa
Holice - základní trasa
Vysoké Mýto - základní trasa
Plzeň - základní trasa
Rozvadov - základní trasa
Beroun - základní trasa
Jaroměř + příplatek 300Kč
Poděbrady OMV - základní trasa
Rychnov nad Kněžnou + příplatek 300Kč
03.07. (So) - 09.07. (Pá) 2021 - 7 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Pokoj 1+0 - Cena za lůžko další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-8 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoVal di Fassa e Carezza
HotelRozkvetlé Dolomity a Lago di Garda - POBYTOVÝ S VÝLETY
Pokoj 1+0 - Cena za lůžko
Termín03.07.2021 - 09.07.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...