GO parking
 

 

ID: 1001974

Barevné Dolomity a Lago di Garda lodí ***

Termín: 15.08. (Po) - 21.08. (Ne) 2022

Délka pobytu: 7 dní, 6 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 9 990 Kč

Popis zajezdu
Angerer Poloha Lago di Garda – Limone sul Garda – Malcesine – Monte Baldo – náhorní plošina Renon (Ritten) – zemní pyramidy – Schlern – Bolzano – „muž z ledu" Ötzi – Brixen  – Merano – Dorf Tirol – Castel Tirolo – zámek Trauttmansdorff – Plose Val Gardena – Ortisei – Seiser Alm   Ubytování v krásném Brixenu v hotelu s krytým bazénem a výbornou kuchyní. Každý den výlety do úchvatného okolí. Ubytování Hotel*** Angerer leží na okraji turisticky atraktivního městečka Brixen v docházkové vzdálenosti od Aquareny (vnitřní i venkovní bazény), supermarketu a historického centra města. Vybavení hotelu: v hotelu je k dispozici restaurace, bar, trezor, wifi, wellness (vnitřní bazén, finská a infra sauna), zahrada, bar. Pokoje: Příjemně zařízené 2–4lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV, některé s balkónem. Jednolůžkové pokoje možné za příplatek.
Program

1. den

Odjezd ve večerních hodinách (Česká Třebová okolo 18.00) směrem Praha, Rozvadov, Innsbruck, Rovereto.


2. den

Ráno přijedeme  do lázeňského a dostihového města Merano. Po procházce tímto historickým městem pod ledovci Ötztalských Alp vyjedeme malou lanovkou na tzv. „jablečnou" náhorní plošinu, odkud se vydáme pohodovou chůzí do malebné vesnice Dorf Tirol s rodovým hradem tyrolských hrabat Castel Tirolo, osobní volno v této malebné vesničce nad roklí.
Odpoledne budeme pokračovat návštěvou zámku Trauttmansdorff s nejkrásnějšími zahradami Itálie. Na oblíbeném místě císařovny Sissi si v exotických zahradách budeme užívat nádherné vyhlídky, moře květů i klid u jezírka. Navečer odjezd do Brixenu na ubytování, večeře. 


3. den

Po snídani vyrazíme na výlet do údolí Val Gardena. Ze střediska St. Ulrich (Ortisei) vyjedeme lanovkou vysoko na náhorní plošinu Seiser Alm, kde náš čeká pohodlná procházka přes rozkvetlé louky s krásnými výhledy na Sellu, Tofanu, Sassolungo, Schlern a další dolomitské vrcholy. Po sjezdu dolů se projdeme luxusním letoviskem Ortisei. Odpoledne návrat zpět do Brixenu, volno na koupání,  večeře.


4. den

Po snídani vyjedeme k jednomu z nejkrásnějších a nejhlubších alpských jezer Lago di Garda. Máme objednanou projížďku lodí ze starého městečka Malcesine s dominantou hradu Scaligero (kde byl vězněn Goethe), pod masívem Monte Baldo,  přes jezero na sever do luxusního letoviska Riva del Garda,  zastávka bude i v  romantickém Limone sul Garda, ve městečku dlouhověkých, pod mohutným dolomitským masívem, městečko je obtížně dostupné jinak, než z vody,  proslavily ho jeho citronové háje na terasách nad jezerem. Návrat na ubytování do Brixenu na večeři.


5. den

Volný den určený k turistice po blízkém okolí hotelu (hora Plose) nebo ke koupání v místních lázních, na nákupy, případně k relaxaci v hotelovém bazénu či na zahradě. Lze se vpravit k prastarému klášteru Novacela (Neustift) na okraji Brixenu či na průzkum města s průvodcem - staré centrum, Dóm, Havlíčkův domek a hotel U Slona, atd. V případě zájmu více účastníků je možné zorganizovat ochutnávku místního vína na zahradě (5 €). 


6. den

Ráno po snídani a po vyklizení pokojů vyjedeme autobusem na náhorní plošinu Renon (Ritten), kde si prohlédneme unikátní přírodní útvary připomínající obrovské houby, zvané zemní pyramidy. Odtud se nám naskytnou také překrásné výhledy na Dolomity.
Odpoledne nás čeká procházka historickým centrem Bolzana. Zájemci se mohou podívat na Ötziho, legendárního „muže z ledu", starého přes 5 000 let, ostatní si projdou rušné město a mohou si užít malebné italské uličky.
Večer odjezd zpět do ČR.


7. den

Návrat do ČR v nočních až časných ranních hodinách (Česká Třebová okolo 6.00), další dle trasy.

Cena zahrnuje
dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného; 4x ubytování ve 2–4 lůžkovém pokoji s příslušenstvím v ***hotelu v Brixenu; 4x polopenze (snídaně formou bufetového stolu, výborná večeře s více chody, většinou včetně salátového bufetu) použití relaxační zóny v hotelu (bazén, saunu, zahradu); výlety uvedené v programu; služby průvodce; pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a pojištění storna zájezdu (není-li připlaceno); pobytové taxy (asi 2 €/os./noc, nutno platit na místě); příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 500 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit); vstupné a lanovky (asi 90 €).
Odjezdy
Česká Třebová
Praha
Hradec Králové
Pardubice
Ústí nad Orlicí
Holice
Litomyšl
Chrudim
Vysoké Mýto
Žamberk + 300Kč, směr Praha
Rozvadov
Svitavy+ 300Kč, směr Praha
Poděbrady OMV
Vamberk + 300Kč, směr Praha
Choceň + 300Kč, směr Praha
Plzeň
Beroun - OMV dálnice
Kostelec n. O. + 300Kč, směr Praha
Lanškroun + 300Kč, směr Praha
Letohrad + 300Kč, směr Praha
Polička + příplatek 300 Kč
Rychnov nad Kněžnou + příplatek 300Kč
Třebechovice p. O. + příplatek 300 Kč
Týniště n. O. + příplatek 300 Kč
15.08. (Po) - 21.08. (Ne) 2022 - 7 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Pokoj 1+0 - Cena za lůžko další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-9 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoVal di Fassa e Carezza
HotelBarevné Dolomity a Lago di Garda lodí
Pokoj 1+0 - Cena za lůžko
Termín15.08.2022 - 21.08.2022
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...