GO parking
 

 

ID: 772741

Termín: 28.10. (St) - 01.11. (Ne) 2020

Délka pobytu: 5 dní, 2 noci

Doprava: Autobus / Více odjezdových míst

Strava: Bez stravy

Cena: 4 990 Kč

  • Pro rodiny
Poloha

Paříž – Disneyland park - Wald Disney Studios Park - Louvre – Eiffelova věž – projížďka po Seině – náměstí Concorde – Champs Élysées – Vítězný oblouk – Montmartre - stará opera Garnier - muzeum parfémů Fragonard - Invalidovna - večerní projížďka Paříží - Moulin Rouge - Pigalle - Bastila - Trocadéro - La Défance 

Program

1. den: Odjezd v odpoledních hodinách (Česká Třebová okolo 13.00) směrem Praha, Norimberk, Metz.

2. den: Ráno přijedeme do Paříže, kde si při cestě autobusem ukážeme nejznámější místa metropole.

Procházku s průvodcem začneme u Eiffelovy věže (26 €). Uvidíme také Martova poleInvalidovnu a čeká nár projížďka lodí po Seině (12 €). Uvidíme Vítězný oblouk a po bulváru Champs Élysées se projdeme na náměstí Concorde odkud nás odveze autobus na ubytování na okraj Paříže.

3. den:  Ráno navštívíme moderní čtvrť plnou mrakodrapů La Défance, kde budete mít možnost si nakoupit v obchodním domě pochutiny či suvenýry. Po té nás čeká nás ostrov Île de la Cité, jemuž vévodí katedrála Notre Dame. Uvidíme i neméně proslulý nejstarší květinový trhJustiční palác či Saint Chapelle a neopomeneme ani pařížskou radnici a projdeme až do  areálu Louvre. 

Zájemci mohou s průvodcem navštívit muzeum parfémů Fragonard (s možností výhodného nákupu pravých parfémů), podívat se na slavnou budovu Opery Garnier, 
K večeru přejedeme metrem na Montmartre, kde v romantických uličkách pod bazilikou Sacré-Cœur na náměstí malířů počkáme na tmu, a poté sjedeme autobusem k závěrečné večerní projížďce Paříže. Uvidíme Moulin RougePigalle, noční operu, náměstí Bastila či osvětlené nábřeží. Na závěr zastavíme na náměstí Trocadéro a vyfotíme si rozsvícenou Eiffelovu věž, návrat na  ubytování do hotelu.

4. den:  Po snídani zájemci odjedou do Disneylandu, kde je čeká celodenní zábava v rodinném parku Disneyland park (78 €) či Walt Disney Studios Park. Své si tu najdou zástupci všech věkových kategorií, dočkáme se i průvodu nejoblíbenějších Disneyho postav, potkáme Sněhurku, Mickeyho, Krásku i zvíře, trpaslíky i kačera Donalda, vyčkáme na závěrečnou parádu.  Pravděpodobně nás čeká i Halloweenská show  a závěrečný ohňostroj. Odjezd do ČR v pozdních večerních hodinách (po ohňostroji cca ve 22 hodin). Kdo nechce do Disneylandu může být s částí skupiny ve Versailles a po té v centru Paříže. 

5. den: Ráno přijedeme do německého Amberku, kde si po nočním přejezdu hodinu a půl odpočineme v bazénech, vířivkách a na tobogánech Kurfiřtských lázní (asi 8 €).

Ostatní mohou čas strávit procházkou po půvabném historickém centru blízkého městečka.

Návrat do ČR v odpoledních hodinách (Praha okolo 14.00), další dle trasy.

Ubytování

2x ubytování ve 3lůžkovém pokoji s příslušenstvím v hotelu Premiere Classe

Stravování

Možnost dokoupit 2 snídaně

Cena zahrnuje

- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného;

- 2x ubytování ve 3lůžkovém pokoji s příslušenstvím v hotelu Premiere Classe;

- služby průvodce;

- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- pojištění léčebných výloh a storna Allianz pojišťovny, a. s. (290 Kč dospělý, 145 Kč dítě do 15 let, 580 Kč senior nad 70 let);

- příplatek za 2 snídaně 440 Kč;

- pobytové taxy (asi 2 €/os./noc, nutno platit na místě);

- příplatek za dvojlůžkový pokoj 800 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit);

- příplatek za jednolůžkový pokoj 1 600 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit);

- vstupné cca 70 € + Disneylad (dospělí asi 78 €, dítě do 11 let 70 €), ev. dopravu RER a metro cca 5 €..

Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení.

Doprava

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice nebo Chrudim, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady (OMV), Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov;

+ 200 Kč/os.: Lanškroun, Svitavy, Choceň, Jaroměř, Žamberk, Letohrad, Vamberk, Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, Třebechovice.

Pro uzavřené skupiny, nebo při plném obsazení svozového vozidla (4 či 8 osobami na jedné smlouvě) cena dle dohody. 

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

Další informace

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

Zájezd pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář Čile s. r. o., IČ: 06563431.

Náš názor

Krásný výlet pro celou rodinu do parku kde si čas užívají všichni společně a vznikají nezapomenutelné chvíle. Sen každého dítěte. 

Náš názor

Krásný výlet pro celou rodinu do parku kde si čas užívají všichni společně a vznikají nezapomenutelné chvíle. Sen každého dítěte. 

28.10. (St) - 01.11. (Ne) 2020 - 5 dní, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Bez stravy
Autobus/Více odjezdových míst
-4 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměFrancie
MístoPaříž
HotelPaříž a Disneyland
Cena za osobu
Termín29.10.2020 - 31.10.2020 - s dopravou 28.10.2020 - 01.11.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...