GO parking
 

 

ID: 880668

Štrasburg, Colmar a vinná stezka *+

Termín: 30.09. (St) - 04.10. (Ne) 2020

Délka pobytu: 5 dní, 2 noci

Doprava: Autobus / Více odjezdových míst

Strava: Dle programu

Cena: 4 190 Kč

Poloha

ŠTRASBURG - COLMAR - RIQUEWIHR - REBEAUVILLÉ - ŠPÝR - HEIDELBERG - SCHWETZINGEN

Program

1. den: Odjezd v pozdních nočních hodiách (Česká Třebová okolo 22.00) směrem Praha, Norimberk, Štrasburg.
2. den: Ráno přijedeme do Štrasburku, město kde sídlí Rada Evropy, Evropský parlament a Evropský soud pro lidská práva. Projdeme se po historickém centru (UNESCO) s katedrálou Notre Dame, prohlédneme si kanály, hrázděné domy i kouzelnou čtvrť “Malá Francie - La petite France” a kryté mosty Ponts Couverts, které byli součástí důmyslného Vaubanova obranného systému.  Projedeme se po řece Ill k evropským institucím. Zájemci se projdou i do čtvrti Neustadt. Navečer dojedeme na ubytování do hotelu Premiere Classe na okraji města. Hotel se nachází blízko velkého obchodního domu, kde je možné nakoupit nejrůznější francouzské dobroty a také povečeřet v některé z četných restaurací. 

3. den: Po snídani nás autobus odveze do Colmaru, procházka bohatou alsaskou metropolí s překrásnými renesančními a hrázděnými domy, ležící na vinné stezce. Projdeme městem s četnými vodními kanály až do čtvrti “Malé Benátky” - La petite Venice" . Cestou zpět pojedeme vinnou stezkou, zastávka ve středověké vsi Riquewihr, nejkrásnější vsi na vinné stezce, procházka ve městě zapomenutém v čase, možnost nákupu výborných vín. Další překrásnou vesnicí je Ribeauvillé, plná křivolakých uliček a domů z 18.stol. malebně zasazená mezi vinicemi. Možná ochutnávka vína, návrat do Štrasburku na hotel. 
4. den: Po snídani vyklizení pokojů a odjezd do Speyeru (Špýru) zastávka u nejstarší románské zachovalé stavby světa, u katedrály Panny Marie a sv. Štěpána (UNESCO),  kde měl svatbu i Jan Lucemburský a Eliška Přemyslovna, prohlédneme katedrálu, ev. i kryptu, procházka historickým centrem města.  Zastávka u zámku Schwetzingen, který má jedny z nejkrásnějších zahrad v Evropě, návštěva podzimně vybarvených zahrad ve kterých se nachází sochy, chrámy, mešita...  Odpoledne příjezd do Heidelbergu (UNESCO). Procházka starým universitním městem, do míst, která předchůdce člověka prokazatelně obýval již před milionem let. Lanovkou vyjedeme k jednomu z nejpůsobivějších zámků v Evropě, procházka prastarým sídlem i městem s nejstarší universitou v Německu -  čeká nás studenská věznice, věž čarodějnic, promenáda filosofů. Navštívíme prostory středověké university. Volno na večeři, návrat do ČR. 
5. den: Návrat do ČR v časných ranních hodinách (Č.Třebová  okolo 4.00 hodiny), další dle trasy.

Ubytování

2x ubytování ve 3lůžkovém pokoji s příslušenstvím v hotelu Premiere Classe

Cena zahrnuje

- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného;
- 2x ubytování ve 3lůžkovém pokoji s příslušenstvím v hotelu Premiere Classe;
- pobytové taxy;
- služby průvodce;
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- pojištění léčebných výloh a storna Allianz pojišťovny, a. s. (290 Kč dospělý, 145 Kč dítě do 15 let, 580 Kč senior nad 70 let);
- příplatek za 2 snídaně 440 Kč;
- příplatek za dvojlůžkový pokoj 1000 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit);
- příplatek za jednolůžkový pokoj 2 000 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit);
- vstupné cca 50 €
Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení.

Doprava

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice nebo Chrudim, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady (OMV), Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov;
+ 200 Kč/os.: Lanškroun, Svitavy, Choceň, Jaroměř, Žamberk, Letohrad, Vamberk, Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, Třebechovice.

Pro uzavřené skupiny, nebo při plném obsazení svozového vozidla (4 či 8 osobami na jedné smlouvě) cena dle dohody.
Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

Další informace

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

Zájezd pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář Čile s. r. o., IČ: 06563431.

30.09. (St) - 04.10. (Ne) 2020 - 5 dní, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Dle programu
Autobus/Více odjezdových míst
-4 190 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměFrancie
MístoŠtrasburk
HotelŠtrasburg, Colmar a vinná stezka
Cena za osobu
Termín01.10.2020 - 03.10.2020 - s dopravou 30.09.2020 - 04.10.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...