GO parking
 

 

ID: 1031616

Chorvatsko - pobyt s výlety 7 nocí - Plitvice, Kornati, Krka, Zadar ***

Termín: 22.07. (So) - 30.07. (Ne) 2023

Délka pobytu: 9 dní, 8 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Dle programu

Cena: 16 990 Kč

Popis zajezdu
Hotel Beni ***Hotel Beni Je 30 m od pláže ve středisku Vrsi-Mulo, 200 m od místní autobusové zastávky a 22 km od Zadaru. Hotel má recepci, restauraci a terasu, malou pláž vybavenou slunečníky a lehátky.  Pokoje mají francouzská okna nebo balkon, sprchu, WC, klimatizaci, telefon, fén,TV, Wi-Fi. Jsou různě veliké pro 2 - 4 osoby (pár pokojů je rodinných - 2 místnosti) Pláže okolo Vrsi jsou oblázkovo-písčité.  - využívání hotelové pláže, lehátka, slunečníky,  wi-fi; - 5x ubytování ve 2–4 lůžkovém pokoji s příslušenstvím v ***hotelu; - příplatek za jednolůžkový pokoj 2500 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit); Strava  - 5x snídaně (formou bufetového stolu); - 5x večeři (formou bufetového stolu); 
Program

1. den

Odjezd ve večerních hodinách (Česká Třebová okolo 20.00) směrem Brno - Vídeň, Plitvice.


2. den

Ráno přijedeme na Plitvická jezera, kde strávíme asi 4-5 hodin prohlídkou národního parku s jeskyněmi, jezery a asi 140 vodopády na řece Korak. Projdeme ho po mostech, motorovým člunem ev. i vláčkem. Využijeme časného příjezdu než se NP zcela zaplní lidmi. 

Odpoledne dojedeme na ubytování k Jaderskému moři, do oblasti Ninského zálivu do Vrsi-Mulo, nedalekoZadaru,  vykoupeme se v moři a čeká nás večeře.


3. den

Snídaně, volný den na koupání a relaxaci, prozkoumání okolí Vrsi a jeho památek či nekonečných pláží, večeře.


4. den

Po snídani nás čeká výlet k vodopádům řeky Krka, procházka tímto nádherným národním parkem po lávkách a mostících s kaskádami, vodopády a jezírky. Vodopád Skradinski Buk je 46 m vysoký. 

Návrat do Vrsi, koupání, večeře. 

 


5. den

Po snídani čeká zájemce celodenní fakultativní výlet lodí na ostrovy Kornati, jedinečné vzácné ostrovy a ostrůvky s nedotčenou přírodouKdyž bůh stvořil svět zůstala mu v dlani ještě hrst bílých kamínků, které hodil do moře a tak vznikli Kornati, čítají 152 ostrovů. Autobus odveze zájemce do Sukošanu kde se nalodí na loď Ante a večer je přiveze zpět do hotelu na večeři.


6. den

Po snídani nás čeká dopolední výlet do nedalekého (cca 5 km vzdáleného) Ninu, tři tisíce let starého královského města na ostrově, které je s pevninou spojené  dvěma mosty.

Procházka prastarým centrem s obchůdky a restauracem. Zájemci se mohou vykoupat na širokých písčitých plážích. 


7. den

Podvečerní výlet do  Zadaru, podvečer strávíme v jednom z nejkrásnějších dalmatským měst s římským fórem a kostelem sv. Donata, procházka historickým městem, centrem oblasti od dob starých Římanů, možnost nákupů či posezení v četných kavárnách.

Zajdeme se podívat i na velkolepou atrakci mořských varhan (Morske orgulje). Návrat na pozdnější večeři.


8. den

Volný den, určení k relaxaci či využití četných vodních atrakcí ve Vrsi (adrenalínové sporty, šlapadla, skákací hrad,...). Lze dojít i na téměř liduprázdné pláže na druhé straně poloostrova. 


9. den

Po snídani vyklidíme pokoje a odjedeme z hotelu, cesta zpět směr Zagreb, Vídeň, Brno. Návrat do ČR v pozdních večerních hodinách (Česká Třebová okolo 23.00), další dle trasy. 

Cena zahrnuje
dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného; 7x ubytování ve 2–4 lůžkovém pokoji s příslušenstvím v ***hotelu; 7x snídani (formou bufetového stolu); 7x večeři (formou bufetového stolu); využívání hotelové pláže, lehátka, slunečníky, wi-fi; všechny autobusové výlety uvedené v programu zájezdu; služby průvodce; pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh ERV pojišťovny Standard + Covid; pojištění storna zájezdu 5% z ceny zájezdu k pojištění LV; příplatek za jednolůžkový pokoj 4000 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit); pobytové taxy (asi 1,5 € /os./noc, nutno platit na místě); vstupny do NP (asi 700 - 900 HRK).
Odjezdy
Česká Třebová
Ústí nad Orlicí
Vysoké Mýto
Litomyšl
Svitavy
Pardubice + 300Kč, směr Brno
Hradec Králové + 300Kč, směr Brno
Lanškroun
Brno
Holice + 300 Kč, směr Brno
Mikulov
Týniště n. O. Příplatek
Choceň + 300Kč, směr Brno
Chrudim + 300Kč, směr Brno
Kostelec n. O. + 300Kč, směr Brno
Letohrad + 300Kč, směr Brno
Letovice
Třebechovice p. O. Příplatek
Vamberk + 300Kč, směr Brno
Žamberk + 300Kč, směr Brno
22.07. (So) - 30.07. (Ne) 2023 - 9 dní, 8 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Pokoj 2+0 - Cena za lůžko další typy pokojů
Dle programu
Autobus
-6%16 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměChorvatsko
MístoNinský záliv - vrsi
HotelChorvatsko - pobyt s výlety 7 nocí - Plitvice, Kornati, Krka, Zadar
Pokoj 2+0 - Cena za lůžko
Termín22.07.2023 - 30.07.2023
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...