GO parking
 

 

ID: 1031616

Chorvatsko - pobyt s výlety 7 nocí - Plitvice, Kornati, Krka, Zadar ***

Termín: 27.07. (So) - 04.08. (Ne) 2024

Délka pobytu: 9 dní, 8 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Dle programu

Cena: 16 990 Kč

Popis zajezdu
Hotel Beni ***Hotel Beni Je 30 m od pláže ve středisku Vrsi-Mulo, 200 m od místní autobusové zastávky a 22 km od Zadaru. Hotel má recepci, restauraci a terasu, malou pláž vybavenou slunečníky a lehátky.  Pokoje mají francouzská okna nebo balkon, sprchu, WC, klimatizaci, telefon, fén,TV, Wi-Fi. Jsou různě veliké pro 2 - 4 osoby (pár pokojů je rodinných - 2 místnosti) Pláže okolo Vrsi jsou oblázkovo-písčité.  - využívání hotelové pláže, lehátka, slunečníky,  wi-fi; - 5x ubytování ve 2–4 lůžkovém pokoji s příslušenstvím v ***hotelu; - příplatek za jednolůžkový pokoj 2500 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit); Strava  - 5x snídaně (formou bufetového stolu); - 5x večeři (formou bufetového stolu); 
Program

1. den

Odjezd ve večerních hodinách (Česká Třebová okolo 20.00) směrem Brno, Vídeň, Plitvice.


2. den

Ráno přijedeme na Plitvická jezera, kde strávíme asi 4-5 hodin prohlídkou národního parku s jeskyněmi, jezery a asi 140 vodopády na řece Korak. Projdeme ho po mostech, motorovým člunem ev. i vláčkem. Využijeme časného příjezdu než se NP zcela zaplní lidmi. 

Odpoledne dojedeme na ubytování k Jaderskému moři, do oblasti Ninského zálivu do Vrsi-Mulo, nedalekoZadaru,  vykoupeme se v moři a čeká nás večeře.

 

-Vstupné do NP Plitvice, nutné objednat předem v případě zájmu: dítě 7 - 18 let - 380 Kč, dospělí 950 Kč, Student 700 Kč. 


3. den

Po snídani si užijeme volný den s koupáním a relaxací. Zájemci mohou prozkoumat okolí Vrsi s nekonečnými plážemi či jeho památky. 


4. den

Po snídani nás čeká výlet k vodopádům řeky Krka. Tímto nádherným národním parkem se projdeme po mostcích a lávkách, které překonávají vodní kaskády, jezírka či vodopády. Uvidíme i slavný vodopád Skradinski Buk, vysoký 46 metrů.

 


5. den

Po snídani nás čeká výlet lodí na Kornati, jedinečné vzácné ostrovy a ostrůvky s nedotčenou přírodouKdyž bůh stvořil svět, zůstala mu v dlani ještě hrst bílých kamínků, které hodil do moře, a tak vznikli Kornati, dle pověsti čítají 152 ostrovů. Návrat na vykoupání a večeři.


6. den

Po dni stráveném odpočinkem si dáme předčasnou večeři a vyrazíme vpodvečer do jednoho z nejkrásnějších dalmatských měst, do Zadaru. Při procházce historickým městem, které od dob Římanů bylo centrem celé oblasti, si prohlédneme římské fórum, kostel svatého Donata, ale můžeme využít možnosti nákupů či posedět v některé z mnoha kaváren. 

Zajdeme se podívat i na velkolepou atrakci mořských varhan (Morske orgulje) při západu slunce. Zadar má údajně nejkrásnější západ slunce na světě.  Návrat v pozdních hodinách na hotel. 

 


7. den

Po snídani nás čeká odpočinkový den u moře. Dopoledne můžeme vyrazit do asi 5 km vzdáleného Ninu. Jedná se o tři tisíce let staré královské město na ostrově, které je s pevninou spojené dvěma mosty. Po procházce historickým centrem se zájemci mohou vykoupat na širokých písčitých plážích. 


8. den

Volný den určený k relaxaci či využití četných vodních atrakcí ve Vrsi (adrenalínové sporty, šlapadla, skákací hrad,...). Lze dojít i na téměř liduprázdné pláže na druhé straně poloostrova. 

 


9. den

Po snídani vyklidíme pokoje a odjedeme z hotelu. Cesta zpět směr Zagreb, Vídeň, Brno. Návrat do ČR v pozdních večerních hodinách (Česká Třebová okolo 23.00), další dle trasy. 

Cena zahrnuje
dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného; 7x ubytování ve 2–4 lůžkovém pokoji s příslušenstvím v ***hotelu; 7x snídani (formou bufetového stolu); 7x večeři (formou bufetového stolu); využívání hotelové pláže, lehátka, slunečníky, wi-fi; všechny autobusové výlety uvedené v programu zájezdu; služby průvodce; pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh ERV pojišťovny Standard + Covid; pojištění storna zájezdu 5% z ceny zájezdu k pojištění LV; příplatek za jednolůžkový pokoj 4000 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit); pobytové taxy (asi 1,5 € /os./noc, nutno platit na místě); vstupny do NP (asi 700 - 900 HRK).
Odjezdy
Česká Třebová
Vysoké Mýto
Ústí nad Orlicí
Litomyšl
Svitavy
Pardubice + 300 Kč, směr Brno
Lanškroun
Brno
Holice + 300 Kč, směr Brno
Hradec Králové + 300 Kč, směr Brno
Choceň + 300 Kč, směr Brno
Mikulov
Letovice
Chrudim + 300 Kč, směr Brno
Kostelec n. O. + 300 Kč, směr Brno
Letohrad + 300 Kč, směr Brno
Třebechovice p. O. + 300 Kč
Týniště n. O. + 300 Kč
Vamberk + 300 Kč, směr Brno
Žamberk + 300 Kč, směr Brno
27.07. (So) - 04.08. (Ne) 2024 - 9 dní, 8 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Pokoj 2+0 - Cena za lůžko další typy pokojů
Dle programu
Autobus
-6%16 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměChorvatsko
MístoNinský záliv - vrsi
HotelChorvatsko - pobyt s výlety 7 nocí - Plitvice, Kornati, Krka, Zadar
Pokoj 2+0 - Cena za lůžko
Termín27.07.2024 - 04.08.2024
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...