GO parking
 

 

ID: 961634

Jižní Čechy, kraj rybníků a památek UNESCO ***

Termín: 31.07. (So) - 03.08. (Út) 2021

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 4 990 Kč

Popis zajezdu
Třeboň, hotel Svět PolohaTelč – Červená Lhota – Jindřichův Hradec – Třeboň – Borovany – Trocnov – Český Krumlov – Holašovice – Zlatá Koruna – Hluboká  – Písek – Zvíkov – OrlíkPobyt v hotelu vedle rybníka Svět nedaleko lázní přímo v Třeboni.NOVINKAUbytování3 x ubytování ve 2–4 lůžkovém pokoji s příslušenstvím  v *** hotelu Svět Třeboň
Program

1. den

1. den: Odjezd, Česká Třebová okolo 6 hodiny ranní směrem H. Králové, Pardubice, Havlíčkův Brod k romantickému zámku na jezeře Červená Lhota, známého z mnoha českých pohádek jako např. Kouzla králů. Procházka kolem zámeckého rybníka. Přejezd do Telče (UNESCO), které si díky jedinečnému historickému jádru s měšťanskými domy zasloužilo přívlastek „Moravské Benátky“. Volný čas na pozdní oběd a návštěvu okolí renesančního zámku s krásnou zahradou v anglickém stylu. Krátká zastávka v Jindřichově Hradci, prohlídka historického centra s mohutným hradem, který byl v minulosti sídlem významného šlechtického rodu Vítkovců. Večer dojezd do Třeboně a bytování v hotelu Svět nedaleko slavného rybníka a Třeboňských lázní. Součástí areálu je restaurace Rybářská bašta.  


2. den

Snídaně, volný den, kdy můžete vyrazit naučnou stezkou na “cestu kolem Světa”, resp. kolem rybníka Svět, případně plavbu lodí. Lze také navštívit jednu z nejzajímavějších staveb jižních Čech,  Schwarzenberskou knížecí hrobku nebo Třeboňské Lázně, zahrát si minigolf v areálu hotelu nebo vyrazit do historického centra Třeboně. V případě zájmu lze objednat exkurzi do pivovaru Regent.


3. den

Snídaně a celodenní výlet. Cesta přes Trocnov, rodiště Jana Žižky. Navštívíme sídlo mnoha mocných českých rodů, Český Krumlov (UNESCO), které bylo vystavěno na ohybu řeky Vltavy. Procházka městem s úzkými uličkami, které lemují gotické a renesančními domy a Lazebnický most s nádhernými výhledy na zámek i řeku Vltavu. Volný čas využijeme k příjemným posezením nebo návštěvě rozsáhlého zámeckého areálu. Možnost prohlídky některé ze zámeckých tras a procházka přes Plášťový most s nádhernými výhledy na město. Přejezd do malebné vesničky Holašovice, která byla díky dochované barokní architektuře selských statků zařazena pod ochranu UNESCO. Návrat do Třeboně.


4. den

Po snídani vyklidíme pokoje, a vydáme se na cestu zpět. První foto zastávka bude u kouzelného zámku Hluboká, na kterém bydlela oblíbená Pyšná princezna. Dále zastavíme v Písku, kde projdeme historické centrum a podíváme se na Kamenný most, nejstarší dochovaný most v Česku.  Přejedeme k hradu Zvíkov a užijeme si krásných vyhlídek na soutok řek Vltava a Otava. V případě pěkného počasí poplujeme lodí k zámku Orlík (dochované sídlo staré rodové šlechty Schwarzenbergů). Projedeme přes Žďákovský most a slavné husitské město Tábor směrem do východních Čech. Návrat ve večerních hodinách, Česká Třebová okolo 22. hodiny.

Program je orientační, bude přizpůsobován počasí a okolnostem.

Cena zahrnuje
dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací všechny autobusové výlety uvedené v programu 3x ubytování ve 2–4 lůžkovém pokoji s příslušenstvím  v *** hotelu Svět Třeboň 3x snídani (formou bufetového stolu) wifi, minigolf pobytové taxy služby průvodce pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
vstupné do památek příplatek za jednolůžkový pokoj - 1400 Kč
Odjezdy
Česká Třebová
Pardubice - základní trasa
Holice
Hradec Králové - základní trasa
Litomyšl - základní trasa
Vysoké Mýto - základní trasa
Chrudim - základní trasa
Ústí nad Orlicí
Žamberk + příplatek 300 Kč
Kostelec n. O. + příplatek 300 Kč
Svitavy + příplatek 300Kč
Choceň + příplatek 300Kč
Havlíčkův Brod-základní trasa
Lanškroun + příplatek 300Kč
Letohrad + příplatek 300 Kč
Třebechovice p. O. + příplatek 300 Kč
Týniště n. O. + příplatek 300 Kč
Vamberk + příplatek 300Kč
Poznamka
sleva FM do 28.2.2021
31.07. (So) - 03.08. (Út) 2021 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Pokoj 1+0 - Cena za lůžko další typy pokojů
Snídaně
Autobus
-4 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoTřeboň
HotelJižní Čechy, kraj rybníků a památek UNESCO
Pokoj 1+0 - Cena za lůžko
Termín31.07.2021 - 03.08.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...