GO parking
 

 

ID: 946572

Rakousko - Skicirkus Saalbach - Hinterglemm - denní přejezd ***

Termín: 04.03. (Čt) - 08.03. (Po) 2021

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 6 690 Kč

Popis zajezdu
PolohaSkiareál Saalbach - Hinterglemm  - denní přejezd,lze lyžovat i Kaprun (ledovec) - Zell am See - stejný skipass Fusch an der Glocknerstrasse, hotel ***Wasserfall VybaveníRestaurace, wellness (sauna, parní komora, infra sauna), připojení na internet na pokoji (přes kabel), bezdrátové připojení v restauraci, lyžárna, prádelna (za poplatek), nekuřácká místnost, zahrada pro hosty, parkoviště, dětské hřiště.Pokoje: vybaveny sprchou, WC, fénem, TV, internetovou přípojkou (lze zapůjčit za kauci wifi modem), trezorem.Ubytování***Hotel Wasserfall leží v srdci národního parku Vysoké Taury přímo pod třítisícovými vrcholy. Do lyžařského střediska Zell am See jezdí občasný skibus. Vybavení hotelu: restaurace, wellness (sauna, parní komora, infra sauna), připojení na internet na pokoji (přes kabel), bezdrátové připojení v restauraci, lyžárna, prádelna (za poplatek), nekuřácká místnost, zahrada pro hosty, parkoviště, dětské hřiště.
Program

1. den

Odjezd v ranních hodinách (Česká Třebová okolo 7.00, Praha okolo 11) směrem České Budějovice, Salzburg. Večer příjezd do hotelu, kde nás po ubytování čeká dobrá večeře.


2. den

Po snídani odjedeme autobusem do Saalbachu na celodenní lyžování. Po lyžování se společně vrátíme do hotelu. Z našeho autobusu je také možné vystoupit/nastoupit v Zell am Zee a lyžovat na skiareálu Zell am See - Kaprun. 


3. den

Po snídani odjedeme autobusem do Saalbachu či Zell am See na celodenní lyžování. Po lyžování se společně vrátíme do hotelu.


4. den

Po snídani a vyklizení pokojů odjedeme autobusem na celodenní lyžování do Saalbachu. Odpoledne po lyžování vyrazíme zpět do ČR.


5. den

Návrat v pozdních nočních až časných ranních hodinách (Praha okolo 23 hodiny, Česká Třebová okolo 2.00), další dle trasy.

Cena zahrnuje
- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného; - 3x ubytování ve 2–4 lůžkových pokojích s příslušenstvím, TV, fénem, sejfem; - 3x snídani (formou bufetového stolu); 3x večeři - tříchodové menu; - každodenní dopravu k vlekům do Saalbachu, 2 x lze vystoupit v Zell am See; - použití wellness (sauna, pára, infra kabina) v hotelu; wifi v hotelu - služby technického doprovodu; - pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
- pojištění léčebných výloh pro lyžaře, odpovědnosti a storna Allianz pojišťovny, a. s. (350 Kč dospělý, 175 Kč dítě do 15 let, 700 Kč senior nad 70 let); - pobytové taxy (asi 1,5 €/os./noc, nutno platit na místě); - příplatek za jednolůžkový pokoj 900 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit); - skipasy: cena třídenních skipasů pro skupinu 20 osob: 144 € dospělý, 95 € mládež (nar. 2001–2004), 65 € dítě (nar. 2005–2014), dítě narozené po roce 2015 v doprovodu rodičů zdarma (nutný doklad pro dítě); - vratná kauce na skipas/keycard: 2 €.
Odjezdy
Česká Třebová - základní trasa
Hradec Králové - základní trasa
Litomyšl - základní trasa
Pardubice - základní trasa
Praha - základní trasa
Chrudim - základní trasa
Vysoké Mýto - základní trasa
Benešov - základní trasa
České Budějovice - základní trasa
Holice - základní trasa
Letohrad + příplatek 300Kč
Moravská Třebová + příplatek 300Kč
Poděbrady OMV - základní trasa
Tábor - základní trasa
Ústí nad Orlicí - základní trasa
Vamberk + příplatek 300Kč
Žamberk + příplatek 300Kč
Poznamka
sleva FM
04.03. (Čt) - 08.03. (Po) 2021 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Pokoj 2+0 - Cena za lůžko další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-6 690 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoSaalbach / Hinterglem
HotelRakousko - Skicirkus Saalbach - Hinterglemm - denní přejezd
Pokoj 2+0 - Cena za lůžko
Termín04.03.2021 - 08.03.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...