GO parking
 

 

ID: 872796

Termín: 28.09. (Čt) - 06.10. (Pá) 2023

Délka pobytu: 9 dní, 8 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 23 690 Kč

Poloha
Burj Khalifa, Dubai - nejvyšší budova na světě má celkem 162 pater a výšku 828 metrů.

Pro turisty je největším lákadlem právě nejvýše položená venkovní vyhlídková plošina na světě, která se nachází ve 124. patře ve výšce 452 metrů nad zemí.Celodenní výlet Abu Dhabí - první zastávka bude v mešitě Sheikh Zayed Grand mosque, jedné z největších a nejkrásnějších mešit na světě. Mešita je schopna pojmout přes 30 000 lidí. Úžasná bílá stavba je celá oblečená v mramoru, na kterém jsou vyobrazeny islámské malby. Dále budeme pokračovat na ostrov YAS s největším krytým RED FERRARI parkem a obchodním centrem YAS MALL, kde si dáme oběd. Zbytek našeho výletu bude zaměřen na projížďku známého Saadiyat Island project, kde se staví muzea LOUVRE a GUGGENHEIM, aby dokončili panorama Abu Dhabi jakožto hlavního kulturního střediska arabského světa. Navštívíme také velký market v Abu Dhabí, pojedeme podél úchvatného Corniche, kolem nádherné kolekce zářících bílých mešit, prosklených kanceláří, aj. Náš výlet zakončíme v Heritage Village, kde je malé muzeum které líčí denní aktivity Arabské komunity před nalezením ropy. Na konci odpoledne vyrazíme přes ostrov YAS zpět do Dubaje.Dhow cruise - Plavba s večeří na nádherné dřevěné lodi postavené s ohledem na regionální historii a dědictví, ale přitom s komfortem, který byste očekávali u moderní lodi. Prožijte romantický večer pod zářícími hvězdami zatímco pozorujete tančící vodní hladinu osvícenou měsíčním světlem. Užijte si luxusní buffet s místními delikatesami přitom jak proplouváte oblastí Mariny. Oblast Marina a Palm byla ještě před 10 lety pouhou písečnou pláží. Dnes je to velká část Dubaje s úžasnou noční scenérií.Desert safari s BBQ - Pouštní safari v Dubaji je celosvětově známé pro jeho vtipnou a dobrodružnou stránku. Tato nezapomenutelná cesta v terénním vozidle začíná odpoledne projížďkou skrze Dubajskou poušť. Během osvěžující projížďky po zlatém pouštním písku bude několik zastávek určených k fotografování. Projížďka bude poté pokračovat skrze poušť, kde budete mít možnost spatřit nádherný západ slunce. V nabídce budete mít možnost vyzkoušet projíždění dun, tetování Hennou, sand boarding, setkání s velbloudy a večer si budete moct užít vynikající večeři formou grilu se zábavným programem.DUBAI FRAME - Za příplatek možno zajistit vstupenky na Dubai Frame, což je 150 m vysoká rozhledna ve tvaru rámu, která byla dostavěna v roce 2018. Největším lákadlem je částečně prosklená podlaha v horní části rámu. Ve spodní části se nachází muzeum ukazující jak historii Dubaje, tak prezentaci, jak by mohla Dubaj vypadat za 50 let.
Ubytování
Všechny pokoje mají podlahy kryté koberci, wifi, jsou klimatizované a vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou umístěnou na stěně. V každém pokoji je také psací stůl a koupelna s fénem. Ve všech pokojích je zdarma minerální voda.
Stravování
V základní ceně je zahrnuta bufetová snídaně. V hotelové restauraci si pochutnáte na pokrmech mezinárodní kuchyně. V nabídce obou barů je pestrý výběr nápojů. Do hotelové kavárny si lze zajít na různé druhy kávy a čaje.
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Dubai a zpět
7x (8x) nocleh ve dvoulůžkovém pokoji
7x (8x) snídani
malé palubní zavazadlo
Cena nezahrnuje
transfery z letiště do hotelu a zpět
pojištění
místní taxy (splatné na recepci hotelu)
služby delegáta
zavazadlo k odbavení
28.09. (Čt) - 06.10. (Pá) 2023 - 9 dní, 8 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu
Snídaně
Letecky/Praha
-23 690 Kč
Vybrat termín
05.10. (Čt) - 13.10. (Pá) 2023 - 9 dní, 8 nocí
cena za osobu
Snídaně
Letecky/Praha
-24 990 Kč
Vybrat termín
12.10. (Čt) - 20.10. (Pá) 2023 - 9 dní, 8 nocí
cena za osobu
Snídaně
Letecky/Praha
-24 990 Kč
Vybrat termín
19.10. (Čt) - 27.10. (Pá) 2023 - 9 dní, 8 nocí
cena za osobu
Snídaně
Letecky/Praha
-35 990 Kč
Vybrat termín
26.10. (Čt) - 03.11. (Pá) 2023 - 9 dní, 8 nocí
cena za osobu
Snídaně
Letecky/Praha
-26 190 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSpojené arabské emiráty
MístoSpojené arabské emiráty
HotelHotel Ibis Al Barsha, Dubaj
cena za osobu
Termín28.09.2023 - 06.10.2023
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Slan Tour, s.r.o. IČO: 25118889
Vytvářím objednávku...