GO parking
 

 

ID: 592352

Za krásami rozkvetlých Alp, Veteranrally, Montafon - POBYT S VÝLETY ****

Termín: 30.06. (Út) - 06.07. (Po) 2020

Délka pobytu: 7 dní, 4 noci

Doprava: Autobus / Více odjezdových míst

Strava: Polopenze

Cena: 9 990 Kč

  • Romantic
  • Wellness
Poloha

Květinový ostrov Mainau – Kostnice – Bodamské jezero – Lichtenštejnsko – Vaduz – Innsbruck – Vorarlbersko – Montafon – Lünersee – vysokohorská silnice Silvretta – Piz Buin – sedlo Bielerhöhe - Schesaplana – Galtür – Ischgl – Silvretta Stausee – Rätikon – Appenzell – Säntis – Ebenalp – Wildkirchli-Äscher – Inntal - Bludenz - čokoládovna Milka 

Čtyři země během šesti dnů: Švýcarsko – Rakousko – Lichtenštejnsko – Německo

Pohodový pobyt s výlety.

Luxusní hotel s wellness a výbornou kuchyní

Pro milovníky veteránů - Silvretta Classic Oldtimer Rallye Montafon 2019

Program

1. den:  Odjezd v pozdních večerních hodinách (Česká Třebová okolo 20.00) směrem Praha, Mnichov, Bregenz.

2. den: Časně ráno příjezd na trojmezí tří zemí (Švýcarsko, Německo, Rakousko) k jednomu z největších předalpských jezer  Bodamskému jezeru, návštěva květinového ostrova Mainau, v době květu růží a mučenek, návštěva rozária, pavilonu motýlů a překrásných jezerních zahrad.

Přejezd do Kostnice, krásného starého města na břehu jezera i pamětního místa, kde byl upálen mistr Jan Hus a jeho přítel Jeroným Pražský. Procházka starým městem, na nábřeží i k Husovu kameni.

Odjezd na ubytování do hotelu do městečka Gortipohl přímo na úpatí vysokohorské silnice Silvretta-Hochalpenstraße v kouzelném údolí Montafon, večeře.

3. den: Po snídani výlet do sousedního údolí Brandnertal, odkud vyjedeme lanovkou k jezeru Lünersee (1 970 m n. m.) v úchvatné horské krajině pod majestátní ledovcový masiv Schesaplana (2965 m n. m.) na hranicích se Švýcarskem a Lichtenštejnskem. Nabízí se pohodová (2 hod. dlouhá) procházka přes rozkvetlé louky a potoky kolem jezera s výhledy na pohoří Rätikon, návštěva čokoládovny Milka Lädele v Bludenzu, kde lze výhodně nakoupit čokoládu ze široké nabídky tovární prodejny. Odpoledne návrat do hotelu, večeře.

4. den: Po snídani výlet do švýcarského Appenzellu a do Lichtenštejnska. Dopoledne vyjedeme lanovkou na vrch Ebenalp, odkud se budeme kochat překrásnými výhledy na jedinečně zvrásněný Säntis (2 505 m n. m.). Procházka ke slavnému hostinci Wildkirchli-Äscher, který je schovaný pod skálou a na ni nalepený. Navštívíme i prehistorickou jeskyni a obydlí poustevníka. Cestou zpět zastavíme ve Vaduzu, v hlavním městě Lichtenštejnského knížectví, zájemci vyšplhají až ke knížecímu hradu, ostatní se projdou po městě. Návrat na ubytování na večeři.

V tento den by měli začít kolem hotelu jezdit desítky naleštěných veteránů (včetně klenotů značky ŠKODA) v rámci Silvretta Classic Oldtimer Rallye Montafon 2019.  Tři dny budou dle programu rallye projíždět kolem hotelu na start či dojíždět do cíle v konci údolí v Partenenu či Gortipohlu .

5. den: Volný den určený k turistice po blízkém okolí hotelu, který leží v překrásném údolí Montafon. Čas lze využít i ke koupání v oblíbených místních letních lázních, případně k relaxaci v hotelovém wellness či sledování veteránů (v závislosti na programu rallye).

V případě zájmu je možné ráno zorganizovat vyjížďku s procházkou na alpský Alm, kde lze za příplatek uspořádat v čase oběda grilování (10 €). Zpravidla se jedná o příjemnou akci uvolněnou atmosférou ve zcela nedotčené přírodě přísně chráněné oblasti, plné motýlů a pasoucích se stád. Večeře.

6. den: Ráno vyklizení pokojů. Poté vystoupáme vysokohorskou panoramatickou silnicí Silvretta-Hochalpenstraße k přehradnímu jezeru Silvretta-Stausee, které si turisté obejdou. Ostatní budou obdivovat gigantickou přehradu a užívat si nádherných výhledů, např. na Piz Buin (3 312 m n. m.) v sedle Bielerhöhe, a loučit se s překrásnou nedotčenou horskou skupinou Silvrettagruppe.

Přes letoviska Ischgl a Galtür sjedeme do mohutného údolí Inntal a odpoledne navštívíme jedno z nekrásnějších alpských měst Innsbruck, s „nejkrásnějším náměstím na světě“ se zlatou stříškou, na pozadí s masívem Nordkette. Procházka města s průvodcem, večer krátké volno ve městě a odjezd zpět do ČR.

7. den: Návrat do ČR v nočních až časných ranních hodinách (Česká Třebová okolo 4.00), další dle trasy.

Ubytování

4x ubytování ve **** hotelu v alpském městečku Gortipohl v údolí Montafon

Stravování

4x snídaně (formou bufetového stolu), 3x večeře (výborná kuchyně, převážně čtyřchodové menu včetně salátového bufet), 1x tradiční místní večeře,

Cena zahrnuje

- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně uvedených výletů, vjezdů a parkovného; 

- 4x ubytování ve **** hotelu v alpském městečku Gortipohl v údolí Montafon;

- 4x snídani (formou bohatého snídaňového bufetu);

- 3x večeři (výborná kuchyně, převážně čtyřchodové menu včetně salátového bufet);

- 1x tradiční místní večeři;

- výlety uvedené v programu:

- využití hotelové relaxační zóny (sauny, páry, venkovní bazén);

- služby průvodce;

- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- pojištění léčebných výloh a storna Allianz pojišťovny a. s. (290 Kč dospělý, 145 Kč dítě do 15 let, 580 Kč senior nad 70 let;

- pobytové taxy (2  €/os./noc, nutno platit na místě);

- příplatek za jednolůžkový pokoj 1 500 Kč, (při včasném přihlášení lze doobsadit);

- vstupné a lanovky (asi 40 € + 25 CHF).

Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení.

Doprava

Zájezdovým autobusem s WC a klimatizací

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice nebo Chrudim, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady (OMV), Praha, Beroun (OMV), Plzeň, Rozvadov;

+ 200 Kč/os.: Lanškroun, Svitavy, Choceň, Jaroměř, Žamberk, Letohrad, Vamberk, Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, Třebechovice. 

Pro uzavřené skupiny, nebo při plném obsazení svozového vozidla (4 či 8 osobami na jedné smlouvě) cena dle dohody.

Pro uzavřené skupiny, nebo při plném obsazení svozového vozidla (4 či 8 osobami na jedné smlouvě) cena dle dohody. 

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

Další infomace

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

Zájezd pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář Čile s. r. o., IČ: 06563431.

 
Náš názor

Pobyt v luxusním hotelu s wellness v kombinaci s výbornou stravou a krásnou přírodou je ideální dovolenou pro každého kdo miluje hory a ponávání. Navíc v době, kdy je nejvíce skalniček v květu a v ČR jsou státní svátky. 

Náš názor

Pobyt v luxusním hotelu s wellness v kombinaci s výbornou stravou a krásnou přírodou je ideální dovolenou pro každého kdo miluje hory a ponávání. Navíc v době, kdy je nejvíce skalniček v květu a v ČR jsou státní svátky. 

30.06. (Út) - 06.07. (Po) 2020 - 7 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Polopenze
Autobus/Více odjezdových míst
-9 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoMontafon
HotelZa krásami rozkvetlých Alp, Veteranrally, Montafon - POBYT S VÝLETY
Cena za osobu
Termín01.07.2020 - 05.07.2020 - s dopravou 30.06.2020 - 06.07.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...