GO parking
 

 

ID: 1014287

To nejlepší z Dolomit a Grossglockner

Termín: 25.08. (Čt) - 28.08. (Ne) 2022

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 10 490 Kč

Poloha
NEJKRÁSNĚJŠÍ SCENÉRIE DOLOMIT A VYSOKÝCH TAUR
Dolomity jsou nejkrásnějším a nejtypičtějším pohořím celé Itálie. Turisté tvrdí, že kdo neviděl Dolomity, ten nežil. Vysoké Taury a Grossglockner zase vévodí Rakousku. Takže pojeďte navštívit slavné i neobvyklé, ale o to překvapivější scenérie těchto částí rakouska a Itálie. Ubytováni budete v příjemném hotelu Dolomitenhof*** s báječnými službami.
Program

1. den
Odjezd v časných ranních hodinách, průjezd Rakouskem do krásného Tyrolského údolí Lesach. Cestou zastávka v hlavním městě východního Tyrolska Lienz , které je známé jako perla Dolomit, je obklopené skalními stěnami Lienzských Dolomit a ve svém centru ukrývá pěkné městské pastelové domy, radnici se 4 cibulovitými věžemi a františkánský kostel. Nad městem se vypíná ohromný šedohnědý Schloss Bruck ze 13. stol. Odjezd na ubytování, kde nás uvítají štamprličkou místního typického šňapsu, večeře, nocleh.
2. den
Výlet do italských Dolomit ke známému jezeru Misurina s krásnými výhledy na Tre Cime a Sorapis. Putování kolem Drei Zinnen (Tre Cime) – lehká túra po pohodlných cestách kolem symbolu Dolomit. Autobus vás vyveze až k Auronzohütte (2.320 m). Celý den se budete kochat fantastickými výhledy – ráj pro fotografy. Návrat na nocleh.
3. den
Opět si vyjedeme do italských Dolomit a přejedeme na Passo Falzarego (2.105 m). Zde možnost turistiky na jednu z nejnádhernějších vyhlídkových hor Dolomit Kleiner Lagazuoi (2.778 m) k chatě riffugio Lagazuoi (2.571 m) – budete sem moci vyjít pěšky nebo vyjet lanovkou, odtud se budete moci vydat na vrchol po dobré horské stezce. Nádherné výhledy na Cinque Terre a Marmoladu. Variantně budete moci vyjít na druhé straně sedla na Monte Nuvolau (2.575 m) – hodně navštěvovaný vrchol. Cestou zpátky se zastavíme ve slavném olympijském středisku Cortina di Ampezzo. Návrat na nocleh.
4. den
Dnes budeme objevovat krásu hor na rakouské straně - Vysokých Taur. Čeká nás půvabné horské údolí Kalsertal s dřevěnými farmami a horskými stodolami, kterým pojedeme k malebné vesničce Kals ležící v jihovýchodním cípu Grossglockneru . Z osady Kals - Grossdorf si budete moci lanovkou Glocknerblick vyjet vysoko nad vesnici, odkud je nádherný výhled směrem ke Grossglockneru. Krásnými horskými sceneriemi se vydáme k hlavní silnici a budeme pokračovat do ČR. Příjezd v nočních hodinách.
Ubytování
Příjemný hotel Dolomitenhof ***. Historie hotelu sahá až do 17. stol., kdy zde byl prvně gasthof. Od té doby byl mnohokrát renovován, naposledy v r. 2018, ale stále si zachoval kouzelnou atmosféru příjemného tyrolského hotelu s plným vybavením.
Stravování
Polopenze: snídaně bufet, večeře - salátový bufet a 4 chodové menu - výběr
Cena zahrnuje
3x nocleh - dvoulůžkové pokoje s vl.přísl. v hotelu ***
3x polopenze (snídaně bufet, večeře - salátový bufet a 4 chodové menur)
welcome drink
doprava - klim. bus
průvodce
povinné pojištění CK
Cena nezahrnuje
místní taxa 2 EUR / osoba / noc - platba na místě
informace: doporučené prostředky na vstupy a lanovky cca 85 EUR
jednolůžkový pokoj: 3000,- Kč
Slevy
First minute
Seniorská sleva 55+: 300 Kč (nesčítá se s jinými slevami)
25.08. (Čt) - 28.08. (Ne) 2022 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Polopenze
Autobus
-Last minute10 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoŠtýrsko - ostatní
HotelTo nejlepší z Dolomit a Grossglockner
Dospělá osoba
Termín25.08.2022 - 28.08.2022
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Erika Tour, s.r.o. IČO: 13571231
Vytvářím objednávku...