GO parking
 

 

ID: 448659

Alpy čtyř zemí s Horským Expresem ***

Poloha

Německo - Rakousko - Lichtenštejnsko - Švýcarsko - PRODLOUŽENÝ VÍKEND

Ga-Pa - Zugspitze - sedlo Fernpass - Silvreta Hochalpenstraße (vysokohorská silnice) - Lichtenštejnsko - Chur - Horský express (Albula, Landwasserviadukt) - Svatý Mořic - Piz Bernina - ledovec Morteratsch - Engadin.

Program

1.  den: odjezd ve večerních hodinách. 

2. den: časně ráno zastávka v Garmisch-Partenkirchen u skokanských můstků, autobusem přejedeme do Ehrwaldu, vyjedeme lanovkou na nejvyšší německou horu Zugspitze (2.962 m.n.m) s působivými výhledy.

Přejedeme přes sedlo Fernpass kde zastavíme na panoramatické zastávce s překrásnými výhledy na Zugspitzland, sjedeme do Inntalu a vystoupáme vysokohorskou panoramatickou silnicí Silvretahochalpenstraße k přehradnímu jezeru, procházka kolem jezera. Odjezd na ubytování, pro zájemce večeře. 

3. den: po snídani průjezd Vaduzem a Lichtenštejnskem do Graubündenu, do nejstaršího švýcarského města Chur, procházka překrásným historickým městem s průvodcem, přejezd do městečka Tiefencastel odkud budeme pokračovat horským vlakem, trasou kterou jezdí i slavný Ledovcový express, přes průsmyk Albula i přes slavný Landwasserský viadukt (technický zázrak, 70 m vysoký, mizí přímo v tunelu) do Svatého Mořice, kde na nás bude čekat autobus. Po krátké prohlídce letoviska Svatého Mořice přejedeme pod ledovec Mörteratsch pod jedinou čtyřtisícovsku východních Alp - Piz Bernina 4050 m.n.m., kde se projdeme pohodlnou cestou až k úpatí ledovce. Přes švýcarský národní park a údolí Engadin (kde pramení majestátní Inn) přejedeme do Rakouska a zpět do ČR. 

4. den: návrat v nočních až časných ranních hodinách, ČT okolo 7 hodiny ranní. 

 

 

Ubytování

1 x ubytování v penzionu.

Stravování

1 x snídaně, možnost objednání večeře. 

Doprava

autobusová.

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí,  Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha, Plzeň.

Svoz + 200 Kč: Lanškroun, Svitavy, Vamberk, Chrudim, Choceň, Letohrad

Skupiny nad 8 osob příplatky neplatí a odjezdová místa lze přizpůsobit. 

 

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, 1x ubytování se snídaní v penzionu, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku. 

Cena nezahrnuje

vstupy, jízdenky, večeře (400 Kč/os.). 

Pojištění LV a storna (164 Kč dospělý, 82 Kč dítě do 15 let a 328 Kč senior nad 70 let, zahrnuje i storno zájezdu do 80%). 

Jednolůžkové pokoje za příplatek 600 Kč, při včasném přihlášení možnost doobsazení.

Jízdenku na Horský express, kterou je nutné objednat předem uveďte do smlouvy, úhradu provedete průvodci v busu: vlak Tiefencastel - St. Moritz cca 24 CHF. 

 

Náš názor

Maximum z krás Alp co se dá vidět za 2 dny, jeden z nejpropracovanějších a nejhezčích programů, ale poměrně nabitý. 

07.09. (Pá) - 10.09. (Po) 2018 - 2 dny, 1 nocStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2 lůžkový pokoj
Snídaně
Autobus/Více odjezdových míst
-5%First minute3 600 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...