GO parking
 

 

ID: 423093

Kaprun - Zell, Fusch - hotel Wasserfall ***

Poloha

Hotel Wasserfall leží v srdci národního parku Vysoké Taury, přímo pod třítisícovými vrcholy. Do lyžařského střediska Zell am See jezdí občasný skibus.

 
Program

1. den: odjezd ve večerních hodinách (z ČT okolo 22. hodiny, dále dle trasy, Praha po půlnoci následujícího dne). 

2. den: ráno příjezd celé skupiny do do jednoho z největších a nejlepších skiareálů skiareálu Kaprun - Zell am See (Europa Sport Region). celodenní lyžování, večer dojezd na ubytování do hotelu, večeře. 

3. den: po snídani odjezd skupinově autobusem do Zell am See na celodenní lyžování. Po lyžování odjezd do hotelu na večeři. Individuální zájemci mohou využívat skibus.

Areál Kaprun je dobrý i v případě špatné sněhové pokrývky (má ledovec) tzn. v případě špatných sněhových podmínek budeme lyžovat v tomto areálu. Areály Zell - Maikogel a Kaprun jsou propojeny častými skibusy.

4. den: po snídani vyklizení pokojů, odjezd autobusem na celodenní lyžování do Zell am See, po lyžování odjezd zpět do ČR.

5. den: návrat v pozdních nočních až časných ranních hodinách (Praha cca v 1 hodinu po půlnoci, ČT cca ve 4 hodiny ráno).

Program je orientační.

 

 

Vybavení

Restaurace, wellness (sauna, parní komora, infrasauna), připojení na internet na pokoji (přes kabel), bezdrátové připojení v restauraci, lyžárna, prádelna (za poplatek), nekuřácká místnost,  zahrada pro hosty, parkoviště, dětské hřiště.

Ubytování

Pokoje: pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, TV, internetovou přípojkou (lze zapůjčit za kauci wi-fi modem), trezorem.

 

Stravování

Polopenze (bufetové snídaně, tříchodové menu k večeři).

Doprava

Zajištěna autobusy s WC, videem a možností nákupu teplých i studených nápojů od řidičů. Svozy na trasu mohou být zajišťovány osobními automobily a mikrobusy. 

Nástupní místa:  Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady OMV, Praha, Tábor, České Budějovice.
Svozy (+ 200 Kč):  Lanškroun, Moravská Třebová, Svitavy, Choceň, Chrudim, Žamberk, Letohrad, Vamberk, Rychnov nad Kněžnou, Jaroměř, Kostelec nad Orlicí, Týniště n.O., Třebechovice,  Chlumec nad Cidlinou. 

(+ 300 Kč): Náchod, Česká Skalice, Nové Město nad Metují, Opočno, Dobruška, Červený Kostelec, Trutnov, Polička. 

Skupiny nad 8 osob bez příplatků.

Další informace

Skiregion Kaprun - Zell am See: 

Skiareál Kitzsteinhorn, Schmittenhöhe a Maiskogel nabízí 138 kilometrů sjezdovek všech stupňů obtížnosti a více než 50 vleků a lanovek. Na ledovci Kitzsteinhorn Gletscher je sníh od podzimu až do léta.

3 - denní skipass Zell am See - Kaprun (pro skupinu od 20 osob / od 30 osob)
Dospělý: 140 € / 133 €
Dítě (nar. 2002 - 2011): 73 € /  66 €
Mládež (nar. 1999 - 2002): 110 €   / 99 € 
Dítě narození 2012 a později má skipas v doprovodu rodičů zdarma.
 
Vratný depozit na skipas 2 €.
Cestovní kancelář není schopná garantovat ceny skipasů ani počet zájemců o jednotlivé druhy skipasů (čímž je podmíněna skupinová cena).

 

Jarní prázdniny mmj. i v Ústí nad Orlicí, Svitavy, Chrudim a Trutnov. 

 

Pořadatelem a garantem je Cestovní kancelář ČiLe s.r.o. IČ:06563431.

 
 
 

 

 

 

 

Cena zahrnuje

* autobusovou dopravu

* 2x ubytování v hotelu s polopenzí (snídaně a večeře)

* každodenní dopravu k vlekům do Zell am See.

* použití wellness v hotelu

* služby průvodce

* pojištění CK proti úpadku. 

Cena nezahrnuje

* pojištění léčebných výloh Allianz pro lyžaře vč. pojištění storna a odpovědnosti na 4 dny: dospělý - 182 Kč, dítě do 15 let - 91 Kč, senior nad 70 let 546 Kč

* pobytové taxy ( 1,5 € /os. /noc) - nutné platit na místě

* skipasy

* příplatek za jednolůžkový pokoj + 600 Kč/pobyt (při včasném přihlášení lze doobsadit).  

Náš názor

Kvalitní lyžování v nejlepších Rakouských skiareálech s možností využít Kaprunského ledovce. Skicirkus Saalbach - Hinterglemm je bezchybný. Krátká cesta, wellness v ceně ubytování, výhodný skupinový skipas na 3 dny. 

15.03. (Čt) - 19.03. (Po) 2018 - 5 dní, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dvoulůžkový pokoj/osoba
Polopenze
Autobus/Více odjezdových míst
-4 690 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...