GO parking
 

 

ID: 591936

Florencie, Pisa, Lucca, Siena, San Gimignano, Montecatini ***

Poloha

Florencie - Pisa - Lucca - Siena  -  San Gimignano - Montecatini Terme.

Program

1. den: odjezd v odpoledních hodinách z ČR (ČT okolo 14 hodiny, Praha okolo 17 hodiny). 

2. den: ráno příjezd do Pisy (UNESCO) - Náměstí zázraků, šikmá věž, nekropole, kostel Pany Marie. Šikmou věž doporučujeme předem objednat na http://www.opapisa.it/.

Odpoledne staroslavná Lucca, její kostely, oválné náměstí Amfiteatro a kouzelné uličky, možnost vyhlídky ze středověké věže Torre di Guinigi. Navečer odjezd na ubytování do lázeňského města Montecatini terme, procházka rušným lázeňským městem s možností vyjet lanovkou do starého města na kopci Montecatini Alto. 

3. den: po snídani celodenní výlet do toskánského vnitrozemí, do měst "na kopci", navštívíme středověkou cihlovou Sienu (UNESCO), dějiště středověkých koňských dostihů Palio, s krásnou katedrálou a zachovalým gotickým centrem. 

Přejezd romantickým vnitrozemím do "středověkého Mnhattanu", do San Gimignana (UNESCO), města gotických rodových věží, pokocháme se krásným výhledem na toskánskou krajinu plnou cypřišů a přírodních vln. Návrat na ubytování. 

4. den: po snídani přejezd do Sesto Fiorentino, odkud pojedeme místním vlakem (jízdenky zařídí průvodce a pojede s Vámi) do Florencie (UNESCO), celodenní návštěva kolébky renesance, procházka starým městem s průvodcem, volno k návštěvě nejznámějších památek - Piazza del Duomo, Giottova kampanila, dómy, kaple Medicejských, Michelangelův David,  zájemci navštíví galerii Uffizi. 

Večer se vrátíme do Sesta a vydáme se na cestu zpět do ČR. 

5. den: návrat v dopoledních až poledních hodinách. 

Ubytování

2x ubytování *** hotel (2  lůžkové pokoje s příslušenstvím a možností přistýlky).

Stravování

2 x rozšířená kontinentální snídaně. Možnost 2x večeře (tříchodová) za 600 Kč. 

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, 2x ubytování *** hotel (2  lůžkové pokoje s příslušenstvím a možností přistýlky), 2 x rozšířenou kontinentální snídani, vjezdy do měst, parkovné, průvodce, pojištění CK proti úpadku. 

 

Cena nezahrnuje

cestovní pojištění (290 Kč dospělý, 145Kč dítě do 15 let a 870 Kč senior nad 70 let), vstupy (cca 50 €),  jízdenky (3 €), pobytovou taxu (cca 2 €/os./noc). Večeře (2 x večeře 600 Kč).

Jednolůžkový pokoj za příplatek 1.000 Kč/2 noci. Při včasném přihlášení lze doobsadit.

 

 

 

Doprava

autobusová.

Nástupní a svozová místa: Česká Třebová, Ústí n. Orlicí, Litomyšl, V. Mýto, Holice, Pardubice, H. Králové, Poděbrady OMV, Praha, Plzeň. 

Za příplatek 200 Kč: Vamberk, Letohrad, Lanškroun, Svitavy, Choceň, Chrudim +200Kč.

Náš názor

Navštívíte nejaktraktivnější místa slunného Toskánska, klasika, kterou by měl každý poznat plná historie, krásných měst a jedinečné přírody. 

18.04. (St) - 22.04. (Ne) 2018 - 5 dní, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky
Snídaně
Autobus/Více odjezdových míst
-6 990 Kč
Rezervace
03.10. (St) - 07.10. (Ne) 2018 - 5 dní, 2 noci
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky
Snídaně
Autobus/Více odjezdových míst
-6 990 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...