GO parking
 

 

ID: 725534

Florencie - Pisa - Lucca - Siena - San Gimignano - Montecatini Terme - Cinque Terre ***

Poloha

Florencie - Pisa - Lucca - Siena  -  San Gimignano - Montecatini Terme - Ligurská riviéra - Cinque Terre. 

Program

1. den: odjezd v odpoledních hodinách z ČR (ČT okolo 14 hodiny, Praha okolo 17 hodiny). 

 

2. den: ráno příjezd do Pisy (UNESCO) - Náměstí zázraků, šikmá věž, nekropole, kostel Pany Marie. Šikmou věž doporučujeme předem objednat na http://www.opapisa.it/.

Odpoledne staroslavná Lucca, její kostely, oválné náměstí Amfiteatro a kouzelné uličky, možnost vyhlídky ze středověké věže Torre di Guinigi. Navečer odjezd na ubytování do lázeňského města Montecatini terme, procházka rušným lázeňským městem s možností vyjet lanovkou do starého města na kopci Montecatini Alto

 

3. den: po snídani celodenní výlet do toskánského vnitrozemí, do měst "na kopci", navštívíme středověkou cihlovou Sienu (UNESCO), dějiště středověkých koňských dostihů Palio, s krásnou katedrálou a zachovalým gotickým centrem.

Přejezd romantickým vnitrozemím do "středověkého Manhattanu", do San Gimignana (UNESCO), města gotických rodových věží, pokocháme se krásným výhledem na toskánskou krajinu plnou cypřišů a přírodních vln. Návrat na ubytování. 

 

4. den: po snídani výlet na Ligurské pobřeží, celodenní lodní výlet kolem romantických vesniček na ligurském pobřeží - Cique Terre (UNESCO) se zastávkou v malebném Portovenere a Monterosso, ev. možnost koupání, večer návrat na hotel.

 

5. denpo snídani přejezd do Sesto Fiorentino, odkud pojedeme místním vlakem (jízdenky zařídí průvodce a pojede s Vámi) do Florencie (UNESCO), celodenní návštěva kolébky renesance, procházka starým městem s průvodcem, volno k návštěvě nejznámějších památek - Piazza del Duomo, Giottova kampanila, dómy, kaple Medicejských, Michelangelův David,  zájemci navštíví galerii Uffizi.

Večer se vrátíme do Sesta a vydáme se na cestu zpět do ČR. 

 

6. den: návrat v dopoledních až poledních hodinách. 

 
Ubytování

3 x ubytování *** hotel (2  lůžkové pokoje s příslušenstvím a možností přistýlky).

Stravování

3 x rozšířená kontinentální snídaně. Možnost  3 x večeře (tříchodová) za 900 Kč. 

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, 3 x ubytování *** hotel (2  lůžkové pokoje s příslušenstvím a možností přistýlky), 3 x rozšířenou kontinentální snídani, vjezdy do měst, parkovné, průvodce, pojištění CK proti úpadku. 

Cena nezahrnuje

cestovní pojištění (290 Kč dospělý, 145Kč dítě do 15 let a 870 Kč senior nad 70 let), vstupy (cca 70 €),  jízdenky (3 €), pobytovou taxu (cca 2 €/os./noc). Večeře (3 x večeře 900 Kč).

Jednolůžkový pokoj za příplatek 1.500 Kč/ 3 noci. Při včasném přihlášení lze doobsadit.

Doprava

autobusová.

Nástupní a svozová místa: Česká Třebová, Ústí n. Orlicí, Litomyšl, V. Mýto, Holice, Pardubice, H. Králové, Poděbrady OMV, Praha, Plzeň. 

Za příplatek 200 Kč: Vamberk, Letohrad, Lanškroun, Svitavy, Choceň, Chrudim + 200Kč.

Náš názor

Krásný poznávací zájezd, plný historických skvostů, krásné přírody s možností vykoupání v moři. 

03.05. (Čt) - 08.05. (Út) 2018 - 6 dní, 5 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2 - 4 lůžkové pokoje s příslušentvím
Snídaně
Autobus/Více odjezdových míst
-7 990 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...